Україна здобула вольову перемогу на Євробаскеті U-18

6,5 т.

Юнацька збірна України з баскетболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи 2018 року, який проходить в Латвії. Після поразки в стартовій грі від Фінляндії "жовто-сині" переграли представників Боснії і Герцеговини - 80:67.

Українці досить впевнено розпочали поєдинок. Наші намагалися швидко завершувати атаки точними кидками. Однак у заключній частині стартової чверті балканці діяли ефективніше, заробивши перевагу в чотири пункти.

FIBA
FIBA
FIBA
FIBA

Читайте: Відбір на КМ-2019 з баскетболу: Україна дізналася суперників на другому етапі

Друга чверть проходила майже в рівній боротьбі. Ближче до кінця ігрового часу українці були точнішими, зумівши зрівняти рахунок.

Після великої перерви українці продовжили тиснути на суперника, додавши агресії. Змінюючи прориви під кільце атаками через дуги, наші хлопці поступово вийшли вперед на 10 очок.

Суперники не припиняли спроб відігратися, проте надійна гра "жовто-синіх" в захисті зводила нанівець всі ці спроби. А після триочкового Зайця різниця перетнула кордон в 20 очок. Наші хлопці до останнього контролювали гру і без зайвих проблем довели її до переможного результату.

FIBA
FIBA
FIBA
FIBA
FIBA
FIBA

Наступний матч на чемпіонаті Європи збірна України проведе 31 серпня проти Іспанії.

Боснія і Герцеговина - Україна - 67:80 (19:15, 14:18 13:27 21:20)

Боснія U-18: Іліч (17), Рамляка (15 + 6 передач + 6 втрат), Субашич (11 + 3 перехоплення + 4 втрати).

Україна U-18: Орзул (3), Шорстко (12 + 6 підбирань + 4 втрати), Клевзунік (15), Грицак (17 + 5 підбирань + 6 перехоплень + 2 блок-шота), Марковецький (13 + 9 підбирань + 3 блок-шота) - старт; Заєць (16), Новицький (4 + 9 підборів), Кім, Швець, Сорочан, Фреш-Стаханов.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Києві надійшли в продаж квитки на матч національної збірної України з Іспанією у відборі до Кубка світу з баскетболу.