Україна здобула першу перемогу на молодіжному Євробаскеті, обігравши Литву

2,1 т.
Україна обіграла Литву

Молодіжна збірна України з баскетболу здобула свою першу перемогу на чемпіонаті Європи U-20, що проходить у Підгориці (Чорногорія). У другому турі у групі С підопічні Віталія Степановського із рахунком 71:69 обіграли команду Литви.

Україна перемогла Литву на Євробаскеті

Більша частина матчу пройшла в рівній боротьбі без суттєвої переваги однієї зі збірних, але на початку четвертої чверті нашим співвітчизникам вдалося створити суттєвий доробок і за 2,5 хвилини до кінця зустрічі наші хлопці вигравали +12.

Втім, Литва не здалася і остання хвилина розпочалася з перевагою +1 на користь України. На щастя, українці зуміли утримати перевагу та відзначали першу перемогу на чемпіонаті Європи.

Найрезультативнішим у складі збірної України став Богдан Бринюк, на рахунку якого 21 очко. По 15 балів на рахунку Олександра Кобзистого та Максима Шульги.

Свій третій матч на турнірі збірна України зіграє у понеділок, 18 липня, о 15:15 проти команди Іспанії.