Україна в розкішному стилі виграла матч плей-офф Євробаскету U-16

12,3 т.

Кадетська збірна України з баскетболу побореться за п'яте місце чемпіонату Європи в Дивізіоні В, який у ці дні проходить у Софії. Це стало відомо після вольової перемоги нашої команди над командою Угорщини - 73:59.

Підопічні Ігоря Харченка вдало розпочали поєдинок і пішли в п'ятиочковий відрив від суперника. Однак тайм-аут, який своєчасно взяв головний тренер збірної Угорщини збив кураж "жовто-синіх".

Наші опоненти впевненіше себе відчули на паркеті, спочатку скоротивши відставання в рахунку, а потім і вийшовши вперед. До великої перерви угорці вели вже в сім очок, а на початку третьої чверті ще більше збільшили відрив.

Читайте: "Просто кайфувала..." У мережі захопилися збірною України з баскетболу

У цей момент 16-річним українцям вдалося внести перелом у грі. Результативні дії Олександра Ковляра дозволили нашим зрівняти рахунок. Після цього на майданчику почалися справжні "гойдалки".

Команда по черзі обмінювалася влучними кидками, поки українцям не вдалося "посадити" суперників на фол. Це, а також вдала гра в захисті, і принесло підсумковий успіх збірній України.

Як повідомляв "Обозреватель", кадетська збірна України розпочала з перемоги Євробаскет-2017 серед дівчат.