Збірна України програла у півфіналі Євробаскету U-20, але не вилетіла з турніру

4,9 т.

Молодіжна чоловіча збірна U-20 не зуміла вийти у фінал чемпіонату Європи у Дивізіоні В, що проходить у Скоп'є. Півфінальний матч із Північною Македонією завершився з рахунком 53:66.

Тепер, щоб нашим хлопцям вийти до Дивізіону А, необхідно 16 липня перемагати у поєдинку за третє місце. Суперником стане команда, яка поступиться в іншому півфіналі між Швецією та Чехією. Їхній матч розпочнеться о 22:00 за Києвом.

У матчі проти македонців українці з перших хвилин зустрілися з надзвичайним тиском трибун, а також з агресивним захистом суперника і доки господарі не реалізовували моменти, гра була рівною.

Локальний провал у наших баскетболістів стався за три з половиною хвилини наприкінці першої чверті та стільки ж хвилин на початку другої – за цей час рахунок на табло з 8:8 став 8:22 на користь господарів. На щастя, саме в цей час українці заграли краще та за наступні три хвилини відіграли 11 очок.

Зрештою, здавалося, перша половина завершилася з рахунком 25:30, але судді ухвалили досить суперечливе рішення – побачили аут при введенні м'яча нашими гравцями, дали дограти 0,5 секунди, за які македонці встигли розіграти м'яч та виконати баззер – у підсумку 25:33.

У другій половині гри українці намагалися наблизитись до суперника і іноді вдавалося це зробити, але господарі Євробаскету одразу повертали комфортну перевагу та у підсумку виграли +11.

Україна не критично, але поступилася у всіх ключових статистичних показниках, що зрештою і позначилося на рахунку.

Найрезультативнішими у нашій збірній стали Олександр Кобзистий із 16 очками та 9 підбираннями та Богдан Бринюк із 14 очками та 7 підбираннями. Обидва наші лідери зіграли понад 38 хвилин.