Жіноча збірна України програла Іспанії в відборі на Євробаскет-2019

15,6 т.
ФІБА

Жіноча збірна України з баскетболу в третьому турі кваліфікації на чемпіонат Європи-2019 програла Іспанії. Зустріч на паркеті київського Палацу спорту завершилася з рахунком 68:72.

З перших хвилин чинні чемпіонки Європи позначили свою позицію фаворита протистояння і легко повели - 6:2. Пропущений ривок протверезив українок, вони стали більш дисципліновано грати в захисті і, організувавши спурт 11-2, змусили іспанського тренера терміново брати таймаут.

Україна - Іспанія

Хвилинну перерву слабо допоміг суперницям і розрив в рахунку продовжував зростати. Лише в кінцівці дві пропущені контратаки, дозволили піренейкам трохи скоротити відставання - 21:15.

Читайте: Україна - Іспанія: відео матчу відбору Євробаскету-2019

Друга чверть розпочалася з серії образливих помилок збірної України, тримало м'яч в зонах, змушуючи нашого тренера брати хвилинну перерву.

Це не особливо допомогло і на 3-й хвилині Іспанія вперше зрівняла рахунок 21:21, проте два точних "трюльника" від Ольховик знову повернули нам перевагу.

Перелом стався за 2:30 до кінця першої половини. Україна явно підсіла, а іспанські дівчата накрутили темп, заносячи легкі м'ячі в кільце. Рахунок перед великою перервою 35:38 на користь гостей красномовно демонстрував стан справ на паркеті.

У третій чверті Іспанія спокійно контролювала хід гри, швидкими передачами розкидаючи наш захист. Україна зберігала шанси на перемогу лише завдяки точним триочковим і огидному відсотку далеких у опоненток - 53:57.

У четвертої десятихвилинки баскетболістки нашої збірної продовжували помилятися, однак неймовірними зусиллями на 5-й хвилині змогли зрівняти рахунок 63:63.

Час, що залишився пройшов в неймовірному напруженні, де нерви сильнішими виявилися у наших гостей. Фатальним для нас стало точне триочкове потрапляння за 60 секунд до фінального свистка.

Україна - Іспанія 68:72 (21:15, 14:23, 18:19, 15:15)

Україна: Білоцерківська (2 + 4 підбирання), Ягупова (20), Ольховик (12 + 3 перехоплення), Радулович (9), Удоденко (21 + 10 підбирань + 4 передачі + 7 втрат) - старт; Горобець, Науменко (2 + 5 підбирань + 5 передач), Самбурська (2 + 4 підбирання + 6 втрат)

Іспанія: Палау (2), Шаргай (9 + 5 передач), Торренс (18 + 5 перехоплень), Ніколс (12), Ндур (10) - старт; Касас (7), Домінгес (7 + 4 передачі), Жиль (0 + 3 підбирання), Родрігес, Санчес (2).

Свій наступний поєдинок підопічні Горана Божковіча проведуть також в Києві 14 лютого. Суперницями "синьо-жовтих" будуть Нідерланди. Початок о 19:00.

Відзначимо, що матч 1-го туру Євробаскету-2019 між цими командами завершився чудовою перемогою України - 72:58.