Україна програла Чорногорії у відборі КС-2019 із баскетболу: відеоогляд матчу

8,0 т.

Збірна України з баскетболу в матчі другого етапу відбору на Кубок світу 2019 року зазнала поразки від команди Чорногорії. Підопічні Євгена Мурзіна за неоднозначного суддівства поступилися на виїзді — 90:84.

Для "жовто-синіх" ця поразка означає істотне ускладнення вирішення завдання виходу на турнір. У Нікшичі українська збірна вже з перших хвилин зіткнулася із жорстким арбітражем. Судді у першій чверті відверто посадили нашу команду на свисток, що внесло нервування у гру гостей.

Читайте: На фоли: як Україна програла в Чорногорії у відборі КС-2019 — фоторепортаж

Вирішальним став провал українців на початку четвертої чверті. Лише за три хвилини наші подарували супернику перевагу в 15 очок, яку відіграти вже не змогли. Вашій увазі відео найцікавіших моментів гри.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер баскетбольної збірної України Євген Мурзін назвав головну причину поразки від Чорногорії.