Україна перемогою завершила виступ на Євробаскеті U-18

5,7 т.

Юнацька збірна України перемогла в останньому матчі на чемпіонаті Європи з баскетболу в Латвії. Команда Дмитра Маркова в Ризі в матчі за 15-16 місце обіграла Боснію і Герцеговину - 94:88.

Необтяжені турнірними завданнями українці відразу захопили ініціативу і пішли вперед. У підсумку наші хлопці виграли стартову чверть в 10 очок.

Але вже на початку другої 10-хвилинки суперник показав характер. Балканці спочатку реалізували стартову атаку, а потім додали два триочкових. За три хвилини гри в чверті рахунок зрівнявся. Надалі суперники трималися в межах паритету. Перед великою перервою українці отримали два очки переваги за майже рівних основних статистичних показників.

У другій половині на майданчику певний час тривала рівна боротьба. І до кінця чверті українці зуміли вийти вперед і отримати 9 очок переваги перед заключною десятихвилинкою.

Читайте: Збірна України U-18 вийшла на Євробаскет 3х3

Надалі українці тримали гру під контролем і довели зустріч до перемоги.

Боснія і Герцеговина - Україна

Боснія і Герцеговина U-18 - Україна U-18 88:94 (14:24, 32:24, 14:21, 28:25)

Україна: Заєць (24 + 6 передач), Шорстко (16 + 5 підбирань), Клевзунік (17 + 4 передачі), Новицький (10 + 10 підбирань + 5 передач + 6 втрат), Марковецький (17 + 11 підборів) - старт; Швець, Чернега, Фреш-Стаханов (4 + 6 підборів), Кім, Орзул (6), Сорочан.

Нагадаємо, що днем раніше збірна України з баскетболу U-18 програла Греції та вилетіла до Дивізіону B.