Збірна України з баскетболу мінімально поступилася Португалії

2,7 т.
Португалія - Україна

Чоловіча збірна України програла у товариському матчі команді Португалії. Зустріч завершилась із рахунком 76:77. На останню перерву команди пішли за переваги українців +14, але четверту чверть наша команда програла з рахунком 8:21. Найрезультативнішими гравцями у складі України стали Ісуф Санон та Артем Пустовий – по 14 очок.

Порівняно з попереднім матчем проти Словаччини тренери не задіяли Дениса Лукашова та В'ячеслава Боброва, а місце на паркеті здобули В'ячеслав Кравцов та Артем Ковальов. Останній навіть вийшов у стартовій п'ятірці.

Україна поступилася Португалії

Рівна боротьба на майданчику тривала майже всю першу чверть, але кінцівку десятихвилинки виграли українці – 9:0 завдяки трьом поспіль точним далеким кидкам Петрова, Крутоуса та Санона.

На середину другої чверті перевага українців досягла +14 очок. Незважаючи на спроби португальців наблизитись у рахунку, наші гравці "гасили" ці спроби своїми точними кидками. Зрештою, на велику перерву гравці пішли за переваги +11 на користь збірної України.

У третій чверті Україна утримувала свою перевагу, а ось початок четвертої чверті залишилося за господарями – за п'ять хвилин у команди Айнарса Багатскіса в активі було лише три очки Сидорова та два реалізовані штрафні Петрова, португальці за цей час набрали 13 очок і скоротили своє відставання до 4 балів.

Наприкінці матчу вийшла нервова – за хвилину до кінця Португалія вийшла вперед 77:76. Незважаючи на триочкові спроби Санона та Зотова наприкінці, завоювати очки українці більше не зуміли, змарнувавши перемогу.

Ісуф Санон та Артем Пустовий набрали у цій грі по 14 очок, В'ячеслав Петров додав ще 10 очок та 7 підбирань.

26 червня збірна України повернеться до Риги, де завершить підготовку до матчів відбору на ЧС-2023. Вже наступної п'ятниці, 1 липня, у Ризі відбудеться домашня гра кваліфікації на чемпіонат світу проти Грузії. Квитки на цей матч ще є у продажу.

Після матчу з грузинами на команду Айнарса Багатскіса чекає виїзна гра з Північною Македонією 4 липня та 7 липня в Ризі домашній матч проти Іспанії.