Україна драматично програла в чвертьфіналі Євробаскету U-16

30,9 т.

Кадетська збірна України з баскетболу не зуміла пробитися в півфінал чемпіонату Європи Дівізона В. "Жовто-сині" в неймовірному за напруженням і видовищності матчі поступилися одноліткам із Греції - 78:63.

Підопічні Ігоря Харченка мали чудово вигляд у битві з суперником, який виграв всі матчі групового етапу. Наші хлопці не зовсім вдало розпочали зустріч, протягом трьох хвилин не зумівши вразити кільце суперника. Саме це дозволило грекам піти у відрив і виграти стартову чверть у сім очок.

Читайте: "Просто кайфувала..." У мережі захопилися збірної України з баскетболу

Однак уже в наступній 10-хвилинці українці дуже злагодженою грою нівелювали перевагу опонента, а потім і зовсім вийшли вперед - 41:40.

Запекла боротьба продовжилася і після великої перерви. Команди обмінювалися результативними атаками, перетворивши поєдинок на незабутнє видовище. Наприкінці третьої чверті еллінам вдалося знову добити переваги в "плюс 7". Однак наші тут же відповіли вдалою далекою спробою. Цікаво, що в цьому компоненті юні українці показали абсолютно неймовірні 36% точності.

У заключній чверті українці почали ризикувати і розкриватися, що стало причиною результативності суперника. Як підсумки, наші хлопці поступилися грекам у 15 очок.

Як повідомляв "Обозреватель", український баскетболіст Сергій Мельник відзначився чумовими кидком із центру поля на кадетському чемпіонаті Європи.