У США відбувся Матч зірок НБА: фото і відео головної баскетбольної події року

Матч зірок НБА

Команда зірки "Лос-Анджелес Лейкерс" Леброна Джеймса обіграла команду форварда "Бруклін Нетс" Кевіна Дюранта в Матчі зірок НБА, який пройшов в Атланті на "Стейт Фарм Арені" з рахунком 170:150.

Найкращим гравцем поєдинку був визнаний Янніс Адетокумбо ("Мілуокі Бакс"), який набрав 35 очок, зробив 7 підбирань, 3 передачі та по 1 перехопленню і блок-шоту за 19 хвилин, проведених на паркеті. Він став першим баскетболістом в історії Матчу зірок, якому вдалося реалізувати не менше 10 кидків з гри без промахів. На його рахунку 16 влучань.

Янніс Адетокумбо став MVP Матчу зірок НБА

Вирішальний моментом поєдинку став ривок, зроблений командою Леброна Джеймса в середині другої чверті. Результативна гра все того ж Адетокумбо, Стефена Каррі ("Голден Стейт Ворріорс") і Деміана Лілларда ("Портленд ТрейлБлейзерс") дозволила відірватися від суперників на 20 очок, а злагоджені дії в обороні допомогли втримати цю перевагу.

Відзначимо, що також визначилися переможці традиційних конкурсів, які проходять під час зіркового вікенду. Каррі виграв конкурс триочкових, Домантас Сабоніс ("Індіана Пейсерс") – конкурс майстерності, а Анферні Саймонс ("Портленд ТрейлБлейзерс") – конкурс данків.

Деміан Лиллард повис на кільці

Команда Дюранта – Команда Леброна 150:170 (39:40, 41:60, 45:46, 25:24)

Команда Дюранта: Біл (26), Ірвінг (24 + 12 передач), Тейтум (21 + 7 передач), Вільямсон (10), Ленард (8 + 9 підборів + 8 передач) – старт; Харден (21), Мітчелл (15), Лавін (13), Вучевіч (5 + 7 підборів), Рендл (4), Конлі (3).

Команда Леброна: Я. Адетокумбо (35 + 7 підбирань), Каррі (28), Дончіч (8 + 8 передач), Йокіч (6 + 7 підбирань), Джеймс (4) – старт; Лиллард (32), Браун (22), Джордж (17), Гобер (10 + 7 підбирань), Пол (6 + 8 підбирань + 16 передач), Сабоніс (2).

Ліллард з м'ячем проти Хардена
Тейтум намагається відібрати м'яч у Янніса
Каррі в оточенні суперників
Атмосфера на арені перед матчем
Данк від Кайрі Ірвінга

Як повідомляв OBOZREVATEL, український захисник "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк провів відмінний матч в НБА і допоміг своїй команді перемогти.