У першому матчі року Суперліги Favbet сталася справжня заруба

1,8 т.

"Прикарпаття-Говерла" обіграло БІПУ з рахунком 66:61 на старті львівського баблу в першому матчі нового року Суперліги Favbet.

На початку матчу на діях гравців давалась взнаки пауза в чемпіонаті – команди не радували результативністю, а БІПА взагалі за першу чверть реалізувала лише один з 11 двоочкових, але при цьому одесити забили 4 з 5 триочкових, нівелювавши свій програш під щитами, тому перша чверть завершилась перемогою "Прикарпаття-Говерли" 17:16.

У другій чверті ми спостерігали каруселі – 8 разів змінювався лідер, але невеликий ривок говерлян наприкінці десятихвилинки дозволив їм виграти першу половину 34:27. Втім, невдала третя чверть у виконанні "Прикарпаття-Говерли" (підопічні Євгена Мурзіна набрали лише 7 очок) вирівняла гру – БІПА перед останньою перервою зробила свій міні-ривок, зрівняла рахунок 41:41, загостривши інтригу на останню десятихвилинку.

В підсумку інтрига трималась до останнього, але вирішальну хвилину матчу краще провели баскетболісти "Прикарпаття-Говерли", які виграли матч 66:61.

Кращим в матчі став Степан Лесик, який оформив дабл-дабл з 14 очок та 11 підбирань, а найрезультативнішим в матчі став Сергій Старцев з 19 очками. У БІПИ відзначимо Маркуса Льюіса з 12 очками та 8 підбираннями і Євгена Ткаченка з 16 очками та 7 підбираннями.

Це друга перемога "Прикарпаття-Говерли" над БІПОЮ в цьому сезоні – команда Євгена Мурзіна здобула 9-ту перемогу в сезоні, зрівнявшись за цим показником з "Черкаськими Мавпами" та "Рівним". Більше лише у лідера турнірної таблиці "Дніпра" (12 перемог).

БІПА далі в рамках львівського баблу зіграє проти "Рівного", а "Прикарпаття-Говерла" завтра, 10 січня, зустрінеться з "Політехнікою-Галичиною" в західному дербі.