Треш дня: справжня бійня сталася в матчі збірних Філіппін і Австралії з баскетболу

7,5 т.

На матчі національних баскетбольних команд Філіппін і Австралії сталося побоїще. Команди зустрічалися в рамках відбору до чемпіонату світу 2019 року.

Читайте: "Лейкерс" підписав суперзірку за 154 мільйонів

У кінцівці третьої чверті гравець австралійської команди Деніел Кікерт вдарив одного з суперників, після чого почалася масова бійка.

В результаті 13 гравців були видалені з паркету, тривала гра в форматі "5 на 3" - з філіппінської збірної матч змогли продовжити тільки троє. Через кілька хвилин з паркету були видалені ще двоє філіппінців, і матч був зупинений за рахунку 89:53 на користь Австралії, говориться в повідомленні sportando.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України дізналася своїх суперників на другому етапі відбору до КМ-2019.