Перемоги "Дніпра" і "Тернополя": результати Суперліги Паріматч

3 хвилини
4,5 т.
Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 28 березня, граються чергові поєдинки регулярного сезону Суперліги Паріматч.

У першій грі дня "Тернопіль" впевнено провів першу половину, а у другій дотиснув "Одесу" і переміг – 95:87, а "Дніпро" переміг вдома "Харківських Соколів" – 84:75.

У першій половині Тернопіль зміг організувати впевнений гандикап. Вдалося це завдяки домінації під щитами. Підопічні Дмитра Забірченка зробили 23 підбирання проти 15 у суперника. Через це у гостей виникало більше можливостей набирати очки другого шансу, чим вони і користувалися – 14 балів другого шансу проти 0 у суперника. Загалом команди реалізували майже по 50 відсотків кидків. У Тернополя – 18/38 (6/17 триочкових), тоді як в Одеси 14 з 30 (3/9 триочкових).

Одеса – Тернопіль

З перевагою +14 на користь гостей команди розпочали другу половину. В ній Тернопіль більше не набрав жодного очка другого шансу, так само як і Одеса. Господарі змогли вийти вперед за реалізацію – 33 на 31. Проте підопічні Олега Юшкіна значно більше порушували правила, завдяки чому їхній суперник набрав 23 очки з лінії, тоді як самі – 14. Це, як підсумок, і вплинуло на фінальний рахунок матчу. Перемога Тернополя – 95:87.

Одеса – Тернопіль 87:95 (20:24, 17:27, 21:20, 29:24)

Одеса: Монді 11 очок + 3 підбирання + 3 передачі, Бріджман 14 очок + 8 підбирань + 1 передача, Кондраков 7 очок + 3 передачі, Блейлок 12 очок + 6 підбирань, Прокопенко 6 очок + 2 підбирання, Новіков 12 очок + 2 підбирання + 1 передача

Тернопіль: Буренко 15 очок + 5 підбирань + 5 передач, Югба 18 очок + 7 підбирань + 5 передач, Кальніченко 12 очок + 4 підбирання + 1 передач, Агафонов 10 очок + 7 підбирань + 1 передача, Келхон 11 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Кольченко 17 очок + 3 підбирання + 4 передачі

Дніпро переміг вдома Харківських Соколів – 84:75.

Дніпро вже двічі поточного сезону зустрічався з Харківськими Соколами і двічі перемагав. Коли господарі стартували в третьому особистому поєдинку з переваги в сім очок після першої 10-хвилинки, здавалося особливих проблем зі ще одною перемогою не буде.

Однак у другій чверті Дніпро дещо збавив оберти. Гості змогли поступово відіграти відставання і пішли на велику перерву з мінімальною перевагою в один бал.

Дніпро – Харківські Соколи

Одним з найрезультативніших у складі Дніпра за першу половину був Станіслав Тимофеєнко. Сім набраних за цей час очок дозволили йому вийти на перше місце в рейтинзі найрезультативніших гравців за всю історію Суперліги, відтіснивши Михайла Анісімова.

По перерві Дніпро впевнено взяв контроль гри в свої руки. Відтак ще до заключної чверті господарі зняли всі питання, відірвавшись вперед на 19 очок.

Третя перемога Дніпра в сезонних поєдинках проти Харківських Соколів та 21-ша загалом в чемпіонаті.

Станіслав Тимофеєнко в підсумку набрав 13 очок та закріпився на першому місці серед найрезультативніших гравців Суперліги за всю історію – зараз у нього 4158 очок у 375 поєдинках.

Дніпро – Харківські Соколи – 84:75 (22:15, 15:23, 31:11, 16:26)

Дніпро: Глєбов 18, Санон 17о + 6пр, Терел 17, Тимофеєнко 13о + 5пд, Бобров 9о + 8пд, Купер 5о + 6пд + 11пр, Шундель 3, Кравцов 2, Коломойський, Бондарчук.

Харківські Соколи: Граф 12о + 7пд, Чумаков 12, Богс 11о + 7пд, Нємцу 11о + 6пд, Преслі 8о + 8пд, Місяць 8, Бояркін 7о + 7пр, Анісімов 2.

Положення команд

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбувся єдиний поєдинок. "Черкаські Мавпи" повністю заволоділи ініціативою після стартової чверті і перемогли МБК "Миколаїв"87:69.