Перемоги "Тернополя" та "Будівельника": результати Суперліги Паріматч 10 лютого

5,4 т.
'Будівельник' переміг у третьому матчі поспіль

"Будівельник" здобув третю перемогу поспіль в Суперлізі Паріматч, обігравши "Черкаські Мавпи" з рахунком 88:80.

З самого початку матчу столичні баскетболісти захопили лідерство в рахунку і поступово нарощували його завдяки точним кидкам з "фарби" і з середньої дистанції. В кінці першої чверті перевага підопічних Ігорса Міглінієкса становила 10 очок, а перед великою перервою вони вели вже у 18.

У другій половині ситуація на паркеті кардинально змінилася. "Будівельник" протягом декількох хвилин третьої чверті утримував велику різницю в рахунку, але Максим Міхельсон зумів знайти потрібні слова, після чого "Мавпи" видали вражаючий ривок і виграли десятихвилинку в 12 очок.

Вирішальний відрізок поєдинку вийшов по-справжньому захоплюючим, оскільки команди влаштували справжні гойдалки. Черкащани кілька разів наближалися до суперників впритул, але все ж не зуміли оформити фантастичний камбек.

"Будівельник" – "Черкаські Мавпи" 88:80 (28:18, 23:15, 16:28, 21:19)

"Тернопіль" легко переміг другий склад "Соколів"

"Тернопіль" знищив другий склад "Харківських Соколів" у стартовому матчі програми Суперліги Паріматч 10 лютого з рахунком 102:47.

Підопічні Дмитра Забірченка не стали недооцінювати суперників і всерйоз взялися за справу з самого початку поєдинку, який пройшов у так званому київському баблі. Номінальні господарі дозволили суперникам набрати всього лише два очки в першій чверті, а самі в цей час закинули 24.

У другій десятихвилинці харків'янам вдалося трохи поліпшити свою гру в атаці, але на результаті це сильно не позначилося. "Тернопіль" продовжив розривати оборону "Соколів" у швидкому нападі та легко набирати очки.

Друга половина проходила за тим же сценарієм, тому не дивно, що підсумковий рахунок матчу вийшов непристойним. Найрезультативнішими баскетболістами у господарів стали Дмитро Головчик, Омар Келхон і Максим Сандул.

"Тернопіль" – "Харківські Соколи" 102:47 (24:2, 28:13, 25:10, 25:22)

"Тернопіль": Головчик (18 + 5 передач), Келхон (17), Сандул (14 + 14 підборів), Югба (13), Кальніченко (10), Тищенко (8 + 6 підборів), Подковиров (6 + 5 підборів) , Кольченко (6), Шиманський (4 + 5 підборів), Агафонов (2 + 7 підборів), Буренко (2), Боуї (2).

"Харківські Соколи": Мусієнко (15 + 10 підборів), Мозуль (13 + 9 підбирань), Костенко (6), Бондаренко (5 + 9 підборів), Люминарський (5), Ларін (2), Фірсов (1), Іскандерів, Ройко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент Федерації баскетболу України (ФБУ) Михайло Бродський закликав МОЗ повернути уболівальників на трибуни.