"Тернопіль" обіграв "Хімік" у Суперлізі Windrose

Тернопіль зіграв із Хіміком

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 13 січня, відбувся єдиний поєдинок у Суперлізі Windrose. БК "Тернопіль" на своєму майданчику обіграв "Хімік" 89:73.

З початку матчу команди йшли на рівних, але під кінець першої десятихвилинки господарі почали нарощувати свою ініціативу. Особливо виділялись новачки Тернополя Туре Мюррі та Лакі Джонс. Завдяки їхній грі господарі мали перевагу в 10 очок.

Хімік спробував відігратись, проте Тернопіль був наполегливішим. Мюррі продовжив домінувати на паркеті, а у другому періоді суттєво додав і Джо Фурстингер. У підсумку свою перевагу Тернопіль лише збільшував, і перед великою перервою господарі мали +15.

Тернопіль – Хімік

У Хіміка не зіграли у матчі лідери Делано Спенсер і Крістіан Джонс, а в Едвіна гра не пішла. Після перерви Хімік додав, проте Тернопіль свою впевненість не втратив, а Мюррі сьогодні був нестримним. Під кінець третього і на початку четвертого періоду Хіміку вдалося скоротити відставання від Тернополя до 8 очок, проте у господарів відповів Джонс. Відігратися Хіміку не вдалось – і Тернопіль переміг.

Найкращим гравцем матчу став Туре Мюррі, який набрав 21 очко, 5 асистів і 3 підбирання.

13 січня. ФОК, Тернопіль

Тернопіль – Хімік 89:73 (28:18, 21:16, 20:22, 20:17)

Тернопіль: Бояркін (5), Фурстингер (17 очок + 4 підбирання, 3 асисти), Домаркас (12 + 5 підбирань, 9 асистів), Сандул (8 + 12 підбирань), Мюррі (21 очко + 3 підбирання і 5 асистів), Луценко (10), Шиманський (0), Джонс (16 очок + 4 підбирання), Головчик (0)

Хімік: Морріс (14 + 4 підбирання), Сорочан (2), Ковляр (7 + 3 підбирання, Рябчук (8 + 4 підбирання), Антіпов (10), Едвін (9 + 3 асисти), Козак (18 + 3 підбирання + 3 асисти), Завадський (4), Клевзуник (0), Мироненко (1)

Як повідомляв OBOZREVATEL, 9 січня у першому матчі 2022 року "Київ-Баскет" переміг МБК "Миколаїв". Перенесена гра завершилася із рахунком 96:61.