"Дніпро" виграв центральний матч, 23-тя перемога "Прометея": результати Суперліги Windrose 14 січня

6,4 т.
'Дніпро' виграв центральний матч, 23-тя перемога 'Прометея': результати Суперліги Windrose 14 січня

Беззаперечний лідер регулярного чемпіонату Суперліги Windrose "Прометей" здобув неймовірно тяжку перемогу над "Миколаєвом" у черговому матчі першості країни з баскетболу. Команда Ронена Ґінзбурґа на своєму майданчику насилу дотиснула в другій половині останню команду турнірної таблиці – 103:84.

Зі стартових секунд гри господарі почали доводити свій статус фаворита. До середини першої чверті "Прометей" домігся переваги в сім очок, проте після цього баскетболісти зі Слобожанського почали зазнавати серйозних труднощів.

Гравці-господарі виглядали втомленими, оскільки ще у середу провели матч Ліги чемпіонів. "Миколаїв" сповна скористався цією перевагою, повернувся в гру та взявся регулярно забивати легкі очки.

У другій 10-хвилинці підопічним Ґінзбурґа вдався ривок, який привів до "+9" на табло на їхню користь. Проте гості знову успішно відіграли відставання.

У перерві наставнику "Прометея" вдалося струснути команду. Дуже швидко гравці господарів досягли двозначної переваги в рахунку, що дозволило їм відчути себе набагато впевненіше.

На вирішальний період лідер першості вийшов із відривом у 17 пунктів, який їм вдалося відстояти та довести гру до 23-ї поспіль перемоги у нинішньому розіграші чемпіонату. "Прометей" продовжує йти зі 100%-показником набраних очок.

"Прометей" – "Миколаїв" – 103:84 (25:23, 24:25, 29:14, 25:22)

У центральному матчі ігрового дня "Дніпро" приймав на своєму паркеті "Будівельник". Команди подарували справжню зарубу, переможцем з якої вийшли господарі – 89:71.

"Дніпро" та "Будівельник" видали яскравий матч.

Старт поєдинку залишився за київським колективом. Підопічні литовського тренера Ігорса Міглінієкса вдало захищалися, не забуваючи проводити результативні атаки, досягнувши п'ятиочкового відриву.

Проте дніпряни дуже швидко відреагували на такий розвиток подій. Вони не лише відігралися, але й вийшли вперед. А до середини другого періоду взагалі мали "+10" на табло.

Цей момент надав господарям паркету сил та впевненості. Команда Дениса Болдаєва після великої перерви видала чудовий відрізок, завершивши третій період із різницею у 12 пунктів.

Вирішальна 10-хвилинка пройшла у рівній боротьбі. "Дніпро" впевнено відстояв свою перевагу та здобув чергові два очки у турнірну таблицю.

"Дніпро" – "Будівельник" – 89:78 (25:19, 20:20, 22:16, 22:23)

У ще одній зустрічі 14 січня "Запоріжжя" зазнало домашньої поразки від новачка ліги "Кривбасу".

"Запоріжжя" – "Кривбас" – 66:71 (13:15, 16:14, 20:16, 17:26)

Завершальний поєдинок ігрового дня завершився очікуваним успіхом "Харківських Соколів" над "Черкаськими Мавпами".

"Харківські Соколи" – "Черкаські Мавпи" – 90:75 (22:23, 25:22, 22:20, 21:10)

Як повідомляв OBOZREVATEL, БК "Прометей" програв у першому матчі плей-ін баскетбольної Ліги чемпіонів.