Збірна України програла на старті відбору на жіночий Євробаскет-2025

2,4 т.

Жіноча збірна України з баскетболу програла команді Сербії в 1-му турі кваліфікації до чемпіонату Європи, який пройде в Чехії, Німеччині, Греції та Італії з 19 по 29 червня 2025 року. Матч у Белграді завершився з рахунком 82:40.

У цій грі не брала участі Аліна Ягупова. Багаторічна капітанка збірної України, яка виступає на клубному рівні за "Мерсін", зазнала травми гомілкостопа в чемпіонаті Туреччини.

Без своєї лідерки "жовто-сині" на рівних змогли провести лише перші три хвилини. За рахунку 6:6 напад наших баскетболісток забуксував, дозволивши сербкам оформити ривок 16:0.

Українки нічого не змогли вдіяти із захистом суперниць, щоразу завершуючи атаку непідготовленими дальніми кидками. У підсумку за 7 хвилин ігрового часу підопічні Мурзіна лише завдяки відчайдушному кидку Уро-Ніле від щита змогла набрати 2 очки.

У другій чверті малюнок не змінився. Українські баскетболістки довго розігрували м'яч на триочковій лінії, потім здійснюючи (зазвичай із опором) дальній кидок. На велику перерву збірні пішли за рахунку 49:18.

Друга половина стала простою формальністю. Сербки, демонструючи не надто високий темп, спокійно набирали очки, довівши рахунок до розгромного.

Свій наступний поєдинок жіноча збірна України проведе у неділю, 12 листопада, проти Португалії. Початок о 18:00 за київським часом.

Нагадаємо, що на Євро-2025 вийдуть 8 переможців груп, а також 4 найкращі другі місця кваліфікації, для визначення яких будуть враховані всі матчі в групі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!