Перемоги "Політехніки" та БІПИ: результати Суперліги Parimatch 27 січня

2,7 т.
Перемоги 'Політехніки' та БІПИ: результати Суперліги Parimatch 27 січня

"Політехніка-Галичина" здобула перемогу в першому матчі баблу в Луцьку в Суперлізі Parimatch, здолавши столичний "Київ-Баскет" з рахунком 80:71.

Кияни виграли першу половину за рахунок швидкого та агресивнішого баскетболу. Але після великої перерви команді Ярослава Зубрицького вдалося нав’язати супернику свою гру, краще захиститися та покращити відсоток реалізації триочкових.

Вчасно додав лідер команди Михайло Горобченко, який отримав солідну підтримку від гравців передньої лінії Владлена Бережного та Олега Станішевського. Команди обмінялись ривками в другій половині, але останнє слово було за львів’янами, які програючи по ходу гри 13 очок, виграли матч з рахунком 80:71.

У складі переможців найкращим став Михайло Горобченко, у якого 23 очка, 8 підбирань та 6 передач (РЕ 28). "Політехніка" здобула 7 перемогу в 14 матчах сезону, а "Київ-Баскет" зазнав 5 поразки в 16 зустрічах чемпіонату.

Наступний матч у луцькому баблі "Політехніка" зіграє 29 січня проти "Старого Луцька", а "Київ-Баскет" 28 січня протистоятиме БІПІ.

Чоловіча Суперліга. Регулярний чемпіонат

Луцьк, ОДЮСШ

"Політехніка-Галичина" – "Київ-Баскет" – 80:71 (15:26, 16:13, 22:15, 22:17)

В іншому матчі ігрового дня БІПА здобула видовищну перемогу над "Старим Луцьком". Цікава гра з великою кількістю хайлайтів завершилась перемогою команди з одеської області 83:75.

Перша чверть вийшла рівною, але завдяки більш вдалій кінцівці БІПА отримала перевагу +7. В другій чверті перевага БІПИ була вже 13 очок і хоча в середині чверті господарі скоротили відставання до мінімуму, на велику перерву команди пішли за переваги одеситів +10.

Провальний початок третьої чверті від "Старого Луцька" коштував команді Володимира Журжія відставання в 21 очко, але, здається, в цей час гравці БІПИ вирішили, що доля матчу вирішена. Але з цим не були згодні гравці "Старого Луцька" – до перерви вони скоротили відставання до 12 очок, а в середині четвертої чверті рахунок був вже 68:65.

Варто відзначити високий відсоток дальніх влучань у БІПИ (11 з 17 або 64%) та перевагу одеситів під своїми кільцем 30-13. Кращим гравцем матчу став Олександр Рябчук, який до 24 очок додав 7 підбирань та 3 передачі.

Скориставшись поразкою "Київ-Баскета" БІПА закріпилась на другому місці турнірної таблиці, тоді як "Старий Луцьк" залишається сьомим. 28 січня, БІПА зіграє з "Київ-Баскетом", а "Старий Луцьк" проведе матч проти Прикарпаття-Говерли.