"Політехнік" розібрався з "Дніпром" у Суперлізі Парі-Матч

6,4 т.
'Політехнік' розібрався з 'Дніпром' у Суперлізі Парі-Матч

У першому матчі четвертого кола Суперліги Парі-Матч "Політехнік" сенсаційно обіграли "Дніпро". Харків'яни здолали віце-чемпіона України 80:73.

Дніпряни впевнено стартували в поєдинку і швидко повели в рахунку. Однак "Політехнік", незважаючи на турнірне становище, вже доводив, що вміє гідно виступати проти лідерів чемпіонату. "Дніпро", забезпечивши собі невелику перевагу, дозволив собі розслабитися, чим тут же скористалися харків'яни. Господарі, яким вдався приголомшливий ривок, зуміли не тільки скоротити відставання, а й вийти вперед.

Політехнік - Дніпро

Читайте: Поразка лідера: результати Суперліги Парі-Матч 2 лютого

У дебюті другої десятихвилинки підопічні Дениса Журавльова завдяки впевненим діям в атаці зрівняли рахунок, але налаштовані на перемогу харків'яни дуже швидко пішли у відрив і зробили різницю двозначною. Незважаючи на те, що "Дніпро" зміг скоротити відставання, перша половина зустрічі залишилася за господарями.

15-хвилинна пауза пішла на користь "Політехніку", який знову додав в атаці і, піймавши кураж, залишив дніпрян далеко позаду. До заключної чверті перевага харків'ян становила 20 очок.

Розслабленість господарів у кінцівці поєдинку ледь не коштувала їм перемоги. Фантастична гра підопічних Журавльова дозволила його команді повернути інтригу в протистояння, скоротивши відставання до 8 очок. Провали в захисті і неточні дії в атаці внесли нервозність у дії харків'ян. Однак наставнику "Політехніка" вдалося зібрати свою команду і не допустити поразки у зустрічі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" драматично упустив перемогу над "Дніпром" у поєдинку регулярного сезону Суперліги Парі-Матч.

Зустріч чемпіонів України і володаря Кубка країни пройшла в Дніпрі і завершилася з рахунком 92:87 на користь підопічних Дениса Журавльова.