Перша перемога "Дніпра", перша поразка "Київ-Баскету". Результати Суперліги Parimatch 6 листопада

3 хвилини
3,0 т.
Суперліга Parimatch

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 6 листопада, грають чергові два поєдинки у Суперлізі Parimatch. "Дніпро" виграв свій перший матч у сезоні 2022/23, здолавши в київському баблі "Черкаські Мавпи" 91:61. "Будівельник" завдав "Київ-Баскету" першої поразки в сезоні за підсумком київського дербі – 83:69.

Черкасці лише на старті гри — в першій половині стартової десятихвилинки — зробили натяк на боротьбу, але на дистанції Дніпро виявився значно сильнішим. Команда Володимира Коваля вже на початку другї чверті мала двозначну перевагу, яку лише збільшувала протягом гри.

Дніпро мав значно кращі кидкові показники, перевагу на підбираннях, зробив на 11 більше передач за суперника та в результаті виграв з рахунком 91:61. Найкращим гравцем матчу став форвард Дніпра Олександр Тарасенко, який, вийшовши з лави, набрав 17 очок, зібрав 19 підбирань (3 в атаці), зробив 4 передачі та блок-шот (РЕ 32).

Для Дніпра це перша перемога в сезоні, Черкаські Мавпи продовжили свою безвиграшну серію до 5 матчів поспіль.

Дніпро — Черкаські Мавпи 91:61 (20:14, 25:15, 18:12, 28:21)

Дніпро: Тимофеєнко 13, Сорочан 12 + 8 підбирань + 3 передачі, Загреба 10, Закурдаєв 4 + 4 підбирань + 4 передачі + 2 блок-шота, Джеріхов 0 — старт, Бондарчук 19, Тарасенко 17 + 19 підбирань + 4 передачі, Бачурін 7 + 5 передач, Мартинов 2, Шкода 0

Черкаські Мавпи: Скіра 21 + 6 підбирань + 3 блок-шота, Пошабля 9 + 6 підбирань - 4 втрати, Руслов 6, Назаренко 5, Лакомов 2 — старт, Плясов 14 + 5 підбирань, Липовцев 0, Крутогуз 0, Кузнецов 0 + 3 передачі

Будівельник завдав Київ-Баскету першої поразки в сезоні за підсумком київського дербі – 83:69.

Обидві команди підходили до матчу, маючи 0 в графі поразок, тож зустріч обіцяла бути цікавою.

Перша чверть гри команд вийшла рівною, але в середині другої чверті кілька втрат та невдалих дій Київ-Баскета дозволили Будівельнику створити заділ у 9 балів. Втім, підопічні Володимира Холопова зуміли швидко повернутись до гри, вирівняли гру і на велику перерву пішли навіть виграючи 40:37.

Будівельник повернув собі перевагу в середині третьої чверті, заробив гандикап у 5-8 очок, який спокійно утримував, збільшивши його у середині останньої десятихвилинку до 10-12 очок. На другий поспіль камбек у Київ-Баскета сил не вистачило, тому Будівельник спокійно довів гру до перемоги.

Перемогою Будівельник завдячує стартовій пятірці, яка набрала 72 очки з 83 командних. Особливо постарались Олександр Кольченко з 21 очком та Максим Нікітін з 17 очками та 10 підбираннями, з яких 8 – на чужому щиті.

Київ-Баскет довго тримався у грі завдяки Ігорю Дубоненко, який набрав 16 очок, в тому числі реалізував 4 з 6 дальніх (всі влучання були в першій половині), а найрезультативнішим в команді Володимира Холопова став Назарій Кісільчук з 17 очками.

Будівельник, йдучи без поразок після чотирьох зіграних матчів, очолив турнірну таблицю і попередньо наступний бабл повинен грати у Дніпрі, а Київ-Баскет залишиться в Києві, де стане господарем іншої четвірки команд.

Будівельник – Київ-Баскет 83:69 (17:14, 20:26, 21:12, 25:17)

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!