"Одеса" обіграла "Дніпро": результати Суперліги Парі-Матч 19 грудня

8,3 т.
'Одеса' обіграла 'Дніпро': результати Суперліги Парі-Матч 19 грудня

Баскетбольний клуб "Одеса" сенсаційно здолав "Дніпро". Поєдинок Суперліги Парі-Матч завершився з рахунком 71:65.

Дніпряни з перших хвилин захопили ініціативу, контролюючи хід зустрічі. Правда, моряки не дозволяли господарям нарощувати свою перевагу, не відпускаючи їх далі, ніж на сім очок. В середині другої десятихвилинки одеситам вдалося вирівняти гру і навіть вийти вперед, але підопічні Дениса Журавльова істотно додали і на велику перерву пішли з перевагою в п'ять очок.

Читайте: Матч Суперліги Парі-Матч завершився драмою на останніх секундах

15-хвилинна пауза пішла на користь одеситам, які здійснили приголомшливий ривок і зуміли вирватися вперед. Прекрасна гра Вітолса і Пустозвонова дозволила господарям перехопити ініціативу. Саме цей ривок став доленосним для обох команд. У результаті одесити впевнено довели гру до перемоги, що не дозволивши дніпрянам повернутися додому з тріумфом.

У паралельному матчі "Політехнік" упевнено переграв "Черкаські Мавпи". Харківські баскетболісти не залишили шансів супернику в Суперлізі Парі-матч, здолавши його з рахунком 94:85.

Зі стартових хвилин господарі заволоділи ігровою перевагою, залишивши чинному чемпіону України роль наздоганяючої команди. Настрій харків'ян на поєдинок настільки шокував підопічних Максима Міхельсона, що вони ніяк не могли впоратися з атаками суперника. Приголомшливо пішла гра у Кромера, якого "Мавпи" не в силах були зупинити.

На велику перерву "Політехнік" ішов з перевагою в 16 очок, а у другій половині зустрічі їм вдалося не тільки зберегти, а ще й збільшити свій гандикап.

А ось чемпіон України гру повністю провалив. "Черкаські Мавпи" явно були не готові до такого натиску і в підсумку змушені були визнати свою поразку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, форвард южненського "Хіміка" Кріс Джонс визнаний найціннішим гравцем листопада Суперліги Парі-Матч. До такого висновку прийшли аналітики TM Parimatch, вивчивши безліч ігрових показників.