Несподіванка від "Політеху", успіх "Прометея": результати 1/16 фіналу КУ з баскетболу

4 хвилини
5,0 т.
Дніпро вийшов у наступну стадію

У Кубку України серед команд чоловіків 7 листопада відбулися матчі 1/16 фіналу. Черкаські Мавпи програли вдома Київ-Баскету – 72:86.

З початком зустрічі суперники ні в чому не бажали поступатися один одному. Останнє влучання в стартовій чверті було за господарями, які з мінімальною перевагою виграли її.

Однак уже в другій 10-хвилинці в господарів збився приціл. Відтак гості скористалися нагодою та вирвалися на 12 очок вперед. Найактивнішими у киян були Джилан Вашингтон (14 очок) та Андрій Войналович (13).

По перерві хід боротьби не змінився. Гості й надалі більше та влучніше атакували. Відтак Київ-Баскет продовжить боротьбу за Кубок України в 1/8 фіналу.

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет – 72:86 (23:21, 13:27, 20:25, 16:13)

Черкаські Мавпи: Кольченко 21, Максвелл 14о + 10пд, Первіс 9о + 5пр, Ткаченко 8, Конате 6о + 5пд – старт; Дугат 9о + 5пд, Приймак 5, Хамільтон, Сергеєв.

Київ-Баскет: Вашингтон 18, Войналович 18, Вудсон 9, Скапінцев 6о + 7пд + 6пр, Кеффі 4 – старт; Томсон 12о + 6пд, Тиртишник 9о + 6пд, Гаррет 8о + 6пд, Анікієнко 2о + 5пд, Сидорук.

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет

У Рівному господарі зустрічалися з суперниками по Вищій лізі з Черкаських Мавп-2. У чемпіонаті рівняни наразі єдина команда без поразок – 8 перемог. У черкасців три перемоги в шести матчах. Гості з початком зустрічі змогли нав’язати господарям свою гру та шокувати їх 16-очковою перевагою після першої половини. Домінування черкасців продовжилося і в третій чверті. Господарі лише в заключній частині кинулися щосили надолужувати втрачене. За четверту 10-хвилинку рівняни забили більше, ніж за всю першу половину, однак цього не вистачило, аби врятуватися від поразки.

Найрезультативнішим у матчі став Ілля Здирка зі складу гостей. За майже 33 хвилини на майданчику він набрав 23 очка.

У другому матчі дня Тернопіль-2 поступився вдома суперліговим Харківським Соколам. Бодай якось стримувати тиск потужнішого суперника господарям вдавалося лише на початку зустрічі. Надалі харків’яни впевнено домінували.

Найрезультативнішим у переможців став Сергій Кузнецов – 17 очок.

Тернопіль-2-ЗУНУ – Харківські Соколи

Рівне-ОШВСМ – Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2 – 75:88 (15:24, 13:20, 17:25, 30:19)

Тернопіль-2-ЗУНУ – Харківські Соколи – 55:96 (13:17, 16:30, 13:22, 13:27)

Один з лідерів Суперліги Windrose столичний Будівельник здобув впевнену перемогу у Чернігові. Найкращим у киян став Вадим Прокопенко, на рахунку якого 26 набраних очок.

Також у наступне коло змагань пробились баскетболісти Миколаєва, які здолали Прикарпаття-Говерлу. Капітан господарів Степан Лесик набрав 31 очко, але його зусиль було мало. У Миколаєва одразу п’ятеро гравців набрали більше 10 очок, а найрезультативнішим став Прентісс Ніксон с 17 очками.

Ще в одному матчі Сумду здобув впевнену перемогу над другою командою Кривбаса. У переможців відзначимо Максима Сидоренка, який записав на свій рахунок дабл-дабл із 17 очками та 11 підбираннями. У Кривбаса 29 очок набрав Олександр Бречка.

Чернігів-ШВСМ – Будівельник (Київ)

Кривбас-2 (Кривий Ріг) – СумДу (Суми) 77:101 (19:34, 16:22, 16:20, 26:25)

Чернігів-ШВСМ – Будівельник (Київ) 50:108 (13:28, 14:32, 6:21, 17:27)

Прикарпаття-Говерла-КФВ (Івано-Франківськ) – Миколаїв 69:96 (16:20, 19:27, 22:29, 12:20)

У наступний раунд пробились команди Суперліги Windrose Дніпро та Кривбас, а харківський Політехнік створив сенсацію.

Дніпро, який вчора грав проти Харківських Соколів у Суперлізі, сьогодні не відчув проблем проти ужгородського Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ – 109:47. У дніпрян відзначимо Максима Закурдаєва, який набрав 30 очок.

Друга команда Хіміка створила проблеми Кривбасу, на рівних граючи з суперником три чверті і лише в останній десятихвилинці криворізька команда довела свою перевагу. 26 очок у Кривбаса на рахунку Владислава Фролова. Дабл-дабл у Фролова та Дмитра Лихого.

Першоліговий Політехнік у Харкові зумів обіграти лідера Вищої ліги Маріуполь. Відзначимо, що остання атака була за Маріуполем, але Максим Лук'янов не влучив дальнім кидком, він же підібрав і віддав далі на Михайло Шкоду, який двоочковим кидком не зумів перевести гру в овертайм. У переможців Віталій Тельчаров набрав 26 очок, у Максима Мочалова – 25.

Ще в одному матчі одеська БІПА-СДЮСШОР здобула перемогу у Львові. Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець одеситів Владислав Мустяца, який набрав 27 очок.

Хімік-2 (Южне) – Кривбас (Кривий Ріг) 66:80 (19:19, 17:20, 20:18, 10:23)

Львів-КІВС-Крамор-ЛТД (Львів) – БІПА-СДЮСШОР (Одеса) 85:96 (17:24, 18:20, 17:31, 33:21)

Політехнік (Харків) – Маріуполь 85:83 (20:22, 16:26, 27:13, 22:22)

Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ (Ужгород) – Дніпро 49:109 (12:24, 10:28, 15:29, 10:28)

У матчі лідерів Суперліги Windrose та Вищої лиги – Прометея та Старого Луцька – інтриги не сталося. Ронен Гінзбург зіграв основним складом, який швидко оформив комфортну перевагу, яку лише збільшував. Найкращими гравцями матчу стали Д'Анджело Харрісон, якому 16 хвилин вистачило, щоб набрати 16 очок, та Олександр Беліков з 19 набраними очками.

А ось у матчі других команд Прометея та Дніпра інтрига була до останньої хвилини, яку команди розпочали за рахунку 68:67. В час, що залишився, Клімов зі штрафних збільшив перевагу своєї команди – 70:67, але у Дніпра було майже 4 секунди на атаку. Останній кидок довірили Івану Колдомасову, який влучив і перевів гру в овертайм. А там Прометей весь час вів у рахунку, закономірноперемігши.

У переможців Богдан Бринюк записав на свій рахунок 27 очок та 16 підбирань. У Дніпра 25 очок і 8 підбирань на рахунку Івана Колдомасова.

Прометей-2-ДДТУ (Слобожанське) – Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР №5 79:76 ОТ (26:14, 15:15, 13:17, 16:24, 9:6)

Старий Луцьк-Університет (Луцьк) – Прометей (Слобожанське) 53:96 (14:27, 8:24, 18:26, 13:19)

Нагадаємо, минулого тижня в Києві Хімік впевнено переміг першоліговий НУФВСУ, Тернопіль також без проблем переміг на виїзді Львівську Політехніку, а в Хмельницькому переможець Першої ліги минулого сезону та новачок Вищої ліги поточного Хмельницький вибив з подальшої боротьби представника Суперліги Одесу.