Нервування лідера: результати Суперліги Парі-Матч 14 січня

7,5 т.
Хімік - Дніпро

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 14 січня, відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. Лідер першості "Дніпро" зазнав невеликі проблеми з віце-чемпіоном, южненським "Хіміком" - 92:78

Запекла боротьба між командами йшла аж до четвертої чверті. Гості грамотно використовували дальню артилерію і щільний захист, змушуючи вболівальників переживати за результат.

Однак в заключній десятихвилинці "Дніпро" зробив ривок 13:2 і зняв всі питання про переможця.

Читайте: Фіаско чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 13 січня

У другому матчі дня харківський "Політехнік" "перестріляв" одеську "БІПУ" - 86:81.

Гості не змогли знайти протиотруту до далеких кидків господарів і швидким атаками. Баскетболісти з Одеси на останніх хвилинах мали шанси перевести гру в овертайм, але "політехи" це зробити не дозволили.

Змагання триватимуть 18 січня битвами в Києві і Черкасами. "Будівельник" зіграє з "Політехніком", а "Черкаські Мавпи" з "Дніпром" (18:00).

Нагадаємо, що в п'ятницю "Будівельник" зміг обіграти "Запоріжжя".