Фіаско чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 13 січня

8,5 т.
Суперліга

У чемпіонаті України з баскетболу в суботу, 13 січня, відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. У Миколаєві місцеві "корабели" розбили чинного чемпіона країни, київський "Будівельник" - 72:69.

МБК Миколаїв - Будівельник

Підопічні Володимира Коваля знекровлені втратою провідних легіонерів, за всіма статтями програли господарям, поступаючись по ходу зустрічі 19 очок.

У заключній чверті баскетболісти з Києва спробували перевести гру в овертайм, але запасу в рахунку вистачило миколаївцям, щоб утримати таку важливу перемогу.

Читайте: Один з найперспективніших баскетболістів України перейшов в європейський клуб

У ще одному матчі дня "Черкаські Мавпи" здобули вольову перемогу в "Запоріжжя" - 87:72.

Підопічні Максима Міхельсона невпевнено почали зустріч, дозволивши господарям по ходу другої чверті вести з перевагою в 14 очок. У перерві наставник черкащан знайшов необхідні слова для своїх підопічних, гості накрутили темп і заслужено святкували успіх.

БК Запоріжжя - Черкаські Мавпи

Змагання триватимуть 14 січня іграми в Дніпрі і Харкові. Матчі "Дніпро" - "Хімік" і "Політехнік" - "БІПА" почнуться о 14:00.

Нагадаємо, що в п'ятницю "Будівельник" зміг семеро обіграти "Запоріжжя".