На Матчі зірок НБА побили рекорд Кобі Браянта – фото, відео

У Чикаго відбувся 69-й Матч зірок НБА. Команда ЛеБрона Джеймса обіграла команду Янніса Адетокунбо – 157:155.

Перед початком поєдинку легенда "Лейкерс" Меджік Джонсон оголосив 8 секунд мовчання в пам'ять про Кобі Браянта та Девіда Стерна. Колишній комісар НБА Девід Стерн помер 1 січня на 78-му році життя після крововиливу в мозок. 41-річний Кобі Браянт, його 13-річна дочка Джіанна та ще 7 осіб загинули 26 січня внаслідок падіння вертольота в Каліфорнії.

Матч зірок було організовано в новому форматі на честь легенди "Лейкерс" Браянта. Перші три чверті являли собою мініматчі, кожен із яких починався з рахунку 0:0. Четверта чверть відбувалася без контролю часу доти, доки одна команда не набрала потрібної кількості очок – суми набраних балів переможця перших трьох чвертей плюс 24. Під №24 Кобі Браянт виступав протягом більшої частини кар'єри в НБА.

Матч зірок НБА

Читайте: НБА по-українськи! Матч зірок Суперліги Парі-Матч: відео

Команда Адетокунбо несподівано виграла перші три чверті – 133:124. Кінцівка вийшла дуже динамічною та гостроцікавою. Перед Командою ЛеБрона стояло надзвичайно складне завдання – швидше за суперника дістатися до позначки 157 очок за відставання "-9". І їй це вдалося. Вирішальне влучання з лінії штрафних на рахунку одноклубника ЛеБрона по "Лейкерс" Ентоні Девіса.

ЛеБрон Джеймс у 16-й раз за кар'єру вийшов у стартовому складі на Матч зірок НБА, що є рекордом. Джеймс обігнав Кобі Браянта, з яким раніше ділив перше місце (по 15 виходів у старті). Команда ЛеБрона виграла третій поспіль Матч зірок з того часу, як НБА дозволила капітанам самим формувати власну команду через драфт.

Найрезультативнішим гравцем показав себе Кавай Леонард (30 очок, 7 підбирань), який отримав звання MVP Матчу зірок. За рішенням НБА, відтепер ця нагорода носить ім'я Кобі Браянта.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше ЛеБрон Джеймс повторив трюк Кобі Браянта в матчі НБА.