"Миколаїв" обіграв "Політехнік": результати Суперліги Парі-Матч 17 січня

9,9 т.
'Миколаїв' обіграв 'Політехнік': результати Суперліги Парі-Матч 17 січня

"Політехнік" втретє поступився "Миколаєву" в поєдинку Суперліги Парі-Матч. Зустріч в ФКС "Олімп" завершилася з рахунком 94:78.

Харків'яни вдало стартували в матчі і дуже швидко вийшли вперед. Щоправда, "корабели" не відпускали суперника занадто далеко, а наприкінці першої десятихвилинки взагалі вийшли вперед.

У другій чверті господарі продовжували нарощувати свою перевагу і до великої перерви збільшили її до двозначної. Онуфрієв і Адедеран зробили свій внесок у позитивний результат "Миколаєва".

Читайте: "Дніпро" драматично втратив перемогу в Суперлізі Парі-Матч

В середині третьої чверті "Політехнік" включився в гру і завдяки приголомшливому ривку 0:13 повернув інтригу в протистояння. У господарів в атаці не виходило практично нічого, так що вони дуже швидко позбулися переваги, яку з трудом заробили в другій десятихвилинці.

Проте наставник господарів Віталій Черній швидко привів свою команду до тями. "Миколаїв" знову знайшов свою гру і в заключній чверті знову збільшив відрив від суперника до +10. А ось "Політехнік" на другий ривок просто не вистачило. Харків'яни, не вірячи в свій успіх, віддали ініціативу супернику, який довів гру до перемоги.

У паралельній зустрічі "Запоріжжя" вдома не без проблем здолало "Дніпро". Господарі в нервовій кінцівці дотиснули суперника з рахунком 93:90.

Запорожці вийшли на поле з настроєм здобути перемогу над своїм сусідом по турнірній таблиці після несподіваної поразки від "Київ-Баскета". Підопічні Валерія Плеханова заволоділи ініціативою і дуже швидко відірвалися від суперника. У другій чверті "Запоріжжя" продовжувало домінувати з комфортною двозначною перевагою, зумівши зберегти її до великої перерви.

Після 15-хвилинного відпочинку дніпряни зуміли включитися в гру і почали відігравати безнадійне відставання. Гості повернули інтригу в битву лідерів, щоправда, наблизитися до суперника на комфортну відстань їм не вдавалося. Перед заключною чвертю розрив між командами становив всього дев'ять очок.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. Запорожці встигли знову збільшити і розгубити перевагу. Гостям вдалося наблизиться до опонента на 5 очок. "Дніпро" активно пресингував суперника, не даючи йому швидко атакувати. За 17 секунд до кінця розрив між командами становив 2 бали. Однак запорожцям вдалося вистояти і завоювати перемогу в принциповому протистоянні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Черкаські Мавпи" здобули першу в сезоні перемогу в домашній грі Суперліги Парі-Матч. У напруженому поєдинку команда Міхельсона обіграла "Миколаїв" 101:94.