"Миколаїв" обіграв "Хімік" у Суперлізі Парі-Матч

4,8 т.
'Миколаїв' обіграв 'Хімік' у Суперлізі Парі-Матч

У понеділок, 10 грудня, відбувся черговий поєдинок регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч. МБК "Миколаїв" завдав поразки "Хіміку" - 77:83.

Початок матчу став справжнім жахом для Хіміка. Гравці з Южного не могли взяти підбір навіть на своєму щиті (тільки 1 за всю стартову чверть) і лише безпорадно спостерігали, як Олексій Адедіран панує під кільцями. Миколаїв скористався цим, а також промахами суперника з-за дуги і пішов у відрив. Навіть у другому періоді господарям не одразу вдалося прийти в себе, і по-справжньому включилися в боротьбу вони, тільки коли різниця досягла позначки "-20".

Однак після великої перерви команда Віталія Степанівського перетворилася. Хімік агресивно діяв у "фарбі", а Крістофер Джонс і Діон Едвін раз по раз змушували опонентів порушувати правила. Господарі майже наздогнали суперника, тричі скорочуючи відставання до 2 очок. Двічі після цього миколаївці забивали в атаці, а ще раз Сергій Павлов і Олександр Рябчук упустили можливості вирівняти становище. Южненці билися до кінця, але черговий підбір у нападі Адедіран на останній хвилині поставив хрест на їхніх зусиллях.

Хімік - Миколаїв

Хімік - Миколаїв - 77:83 (15:27, 15:21, 31:21, 16:14)

Хімік: Едвін (21+5 підбирань), Марченко (3), Войналович (2), Павлов (6+6 підбирань +4 передачі), К. Джонс (22+5 підбирань) - старт; Мальчевський (10), Рябчук (3), Антипов (2), Сидоров (8).

Миколаїв: Зотов (19+4 передачі), Попов (14-4 втрати), Приймак (8+6 підбирань), Онуфрієв (11+5 підбирань), Адедіран (10+9 підбирань) - старт; Омоера (6+7 підбирань), Хохоник, Тонченко (1), Давидюк (7), Жуковський (7).

Читайте: Лідер добув важку перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Нагадаємо, що кількома днями раніше "Дніпро" на останніх секундах вирвав перемогу у "Київ-Баскета" в Суперлізі Парі-Матч. Поєдинок на СК "Меридіан" завершився з рахунком 78:79.