Київський "Будівельник" стартував із перемоги у кваліфікації Ліги чемпіонів ФІБА

1,7 т.
Будівельник

Київський Будівельник впевнено переміг чемпіона Швеції Норрчепінг Долфінс 87:51 у матчі першого раунду кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів.

Фактично інтрига в матчі "жила" лише стартові хвилини, поки Будівельник придивлявся до можливостей суперника, а шведи намагались заволодіти ініціативою і отримали в першу чергу психологічну перевагу над киянами в результаті успішної своєї гри.

Втім, десь з середини першої чверті перевага Будівельника під кільцем і індивідуальний клас гравців почався даватись взнаки і українська команда почала збільшувати свою перевагу. Якщо перша чверть завершилась з +5 для Будівельника, то друга вже +18, а на останню перерву команди пішли за переваги української команди +26.

Останню десятихвилинку команди вже фактично догравали, але це не завадило Будівельнику ще збільшити свою перевагу.

Найрезультативнішим у складі Будівельника став Кет Барбер, який набрав 18 очок. Джонні Берханемескель набрав 16 очок, а кращим з українців став Богдан Близнюк, на рахунку якого 10 очок та 6 підбирань.

У другому раунді кваліфікації ЛЧ Будівельник чекає більш складне випробування – матч з німецьким Бамбергом, який відбудеться у Лісабоні 23 вересня о 20:00 за Києвом.

Норрчепінг - Будівельник 51:87 (14:19, 8:21, 17:25, 12:22)

Будівельник: Барбер 18 – 5 втрат, Близнюк 10 + 6 підбирань, Бобров 1, Гудвін 12 + 6 підбирань, Грант 2 + 5 підбирань – старт; Берханемескель 16, Маяускас 8, Крутоус 6 + 5 підбирань, Браун 5 + 7 підбирань, Тиртишник 5, Тихонов 4, Грицак 0