"Київ-Баскет" здобув яскраву перемогу над "Черкаськими Мавпами" в Суперлізі Favbet

2,0 т.
'Київ-Баскет' здобув яскраву перемогу над 'Черкаськими Мавпами' в Суперлізі Favbet

"Київ-Баскет" здобув перемогу над "Черкаськими Мавпами" з рахунком 89:73 в домашньому баблі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet.

Команда Дмитра Забірченка підходила до матчу с суттєвими кадровими втратами – до травмованих Павла Буренка та Дані Кінгсбі додався Марканіс Хаймон. Це давало перевагу Мавпами в габаритах під кільцем, але як показала гра, Дмитро Забірченко тактично зумів правильно побудувати тактику на гру, перегравши Артема Сліпенчука.

"Київ-Баскет" зробив ставку на швидку гру, агресивну в атаці, один в один проти габаритних і більш повільних суперників. За рахунок цього Брентлі Байнум і Лєв Кошеватський в першу чергу видали кращі свої поєдинки в Суперлізі на даний момент.

Байнум був нестримний в першій половині гри – 27 очок, 11/12 двоочкові, 5/5 штрафні і рекорд результативності сезону за перші дві чверті. І 51:35 на користь "Київ-Баскета" до великої перерви.

В другій половині гри проти Байнума почали грати щільніше, часто перед ним в захисті здвоювались, але це давало простір іншим гравцям, зокрема Кошеватському, який набрав 18 очок (9/18 двоочкові), більшу частину з яких після швидких проходів під кошик.

Був момент у третій чверті, коли "Київ-Баскет" вигравав +22 і здавалось господарі спокійно доведуть матч до перемоги, але завівся Андрій Агафонов, почав влучати дальні Далкорт, у якого загалом 5 точних дальніх і 25 очок в цілому. В четвертій чверті "Черкаські Мавпи" до 8 очок скоротили відставання і довго тримались на цій позначці, але "Київ-Баскет" не дав зробити більшого.

Брентлі Байнум загалом в цьому матчі набрав 40 очок, до яких додав 6 підбирань, оновивши рекорд сезону за результативністю (попередній в 34 очки належав одноклубнику Байнума Дані Кінгсбі).

"Київ-Баскет" очікувано програв підбирання в матчі, але виконав на 12 кидків більше при кращій реалізації, але на що ще треба звернути увагу – це 3 втрати киян за всю гру, коли у "Черкаських Мавп" 20 втрат.

"Київ-Баскет" виграв другий матч поспіль в домашньому баблі і завтра зіграє проти "Старого Луцька", а "Черкаські Мавпи" відкриють ігровий день грою проти БІПи.