Переможний початок року "Київ-Баскета" та "Мавп": результати Суперліги Parimatch 10 січня

3 хвилини
4,4 т.
Переможний початок року 'Київ-Баскета' та 'Мавп': результати Суперліги Parimatch 10 січня

"Київ-Баскет" здобув перемогу над "Запоріжжям" в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch. Вже з середини першої чверті столична команда почала відриватися від суперника і не дозволила запоріжцям створити інтригу в цьому матчі.

Кияни мали перевагу в абсолютно в кожній статистичній категорії, виграли кожну з чвертей і в результаті завершили матч з перевагою у 32 очки – 91:59. Відзначимо, що запоріжці в цьому матчі не могли розраховувати на лідера команди Романа Морозова, який пропускав матч через травму.

У киян найкращими були гравці передньої лінії Ігор Дубоненко, Сергій Юрченко та Роман Новіков. "Київ-Баскет" в друге в сезоні переміг "Запоріжжя" та здобув свою дев’яту перемогу в сезоні. Запоріжці зазнали 13-ї поразки в чемпіонаті.

"Київ-Баскет" в своєму наступному матчі черкаського баблу 11 січня гратиме проти "Старого Луцька", а "Запоріжжя" в цей же день протистоятиме "Політехніці-Галичині".

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС "Будівельник"

"Запоріжжя" – "Київ-Баскет" 59:91 (17:29, 11:12, 18:27, 13:23)

В іншому матчі ігрового дня "Старий Луцьк-Університет" розпочав для себе бабл в Черкасах з перемоги над "Говерлою-Прикарпаттям" 63:72.

Перша половина гри минула в рівній боротьбі – лідер змінювався 10 разів, при цьому жодна з команд не могла відірватись від суперника більше ніж на 3-4 очки. При цьому в другій чверті більшість часу попереду були все ж підопічні Євгена Мурзіна, а вдалі дві поспіль атаки в кінцівці десятихвилинки в підсумку дозволили на велику перерву піти за максимальної на той момент переваги прикарпатців +5.

Початок третьої чверті вдався краще гравцям "Говерли", які збільшили свою перевагу до 12 очок, але в середині чверті вже баскетболісти "Старого Луцька" шокували суперника своїм ривком 12:0 з трьома триочковими в цей відрізок. Рахунок зрівнявся 45:45. Тайм-аут Євгена Мурзіна дозволив вирівняти гру, але на останню перерву все одно команди пішли за переваги лучан +2.

Остання чверть розпочалась ще з одного ривка "Старого Луцька", який збільшив свою перевагу до 10 очок, втім "Прикарпаття-Говерла" до середини періода повернула інтригу, скоротивши відставання до 4 очок. Проте в кінцівці "Старий Луцьк" втримав перевагу і здобув третю перемогу в сезоні.

У переможців одразу чотири гравці набрали 10 і більше очок, але відзначимо Олега Рудакова, який до 11 очок додав 16 підбирань, та Євгена Коровякова, який набрав 16 очок, добрав 8 підбирань та 6 передач. "Старий Луцьк" здобув третю перемогу в 14 іграх і закріпився на 7-й сходинці турнірної таблиці, тоді як "Прикарпаття-Говерла" йде п’ятою з 5 перемогами в 13 матчах.

11 січня, в рамках баблу в Черкасах "Прикарпаття-Говерла" зіграє з "Київ-Баскетом", а "Старий Луцьк" буде протистояти "Черкаським Мавпам".

"Прикарпаття-Говерла" – "Старий Луцьк" 63:72 (14:12, 19:16, 16:23, 14:21)

У заключному матчі 10 січня "Черкаські Мавпи" та "Політехніка-Галичина" зустрілись вперше в сезоні. Переможцями вийшли господарі баблу.

"Мавпи" краще провели першу половину, отримавши за підсумком 20 хвилин гри 9 очок переваги. Господарі лідирували в рахунку в першу чергу за рахунок вдалої гри американського тандема Максвелл – Лейк, які на двох набрали 33 очки. Також черкасці краще атакували з дальньої дистанції та припустилися меншої кількості втрат. У "Політехніки" вдало в гру з лави увійшов Владлен Бережний, який набрав 11 очок за 12 хвилин ще до великої перерви.

За рахунок захисту львів’янам вдалося виграти третю чверть, за яку "Мавпи" набрали лише 15 очок, але перед заключною 10-хвилиною перевага залишалась у господарів – +7.

Третя чверть виявилась єдиною, яку вдалося виграти львів’янам: в четвертій "Мавпи" знову зіграли результативно та не дозволили супернику наблизитись в рахунку. Артем Сліпенчук вже в своєму першому матчі в якості головного тренера "Мавп" здобув перемогу – черкасці виграли першу гру домашнього баблу з рахунком 85:73. Це друга перемога для "Мавп" у сезоні.

Захисник господарів Деметріус Лейк встановив новий рекорд сезону в результативності, набравши 41 очко та реалізувавши 6 з 7 триочкових. В межах другого ігрового дня черкаського баблу 11 січня "Мавпи" зіграють проти "Старого Луцька", а "Політехніка Галичина" протистоятиме "Запоріжжю".

"Політехніка-Галичина" – "Черкаські Мавпи" 73:85 (20:26, 16:19, 17:15, 20:25)

Як повідомляв OBOZREVATEL, 28 грудня регулярний чемпіонат Суперліги Parimatch пішов на новорічну паузу, тому було підбито деякі підсумки першої частини турніру. Так, складено рейтинг найкращих бомбардирів Суперліги Parimatch та найкращих асистентів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!