"Київ-Баскет" перервав серію невдач, дотиснувши "Кривбас" у Суперлізі Favbet

3 хвилини
2,2 т.
Київ-Баскет — Кривбас

"Київ-Баскет" з рахунком 89:72 обіграв "Кривбас" у матчі регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Favbet. Бабл у столичному ПС Венето закривали команди, які розпочали чемпіонат не так, як вони про це мріяли – на двох Київ-Баскет та Кривбас до цієї гри здобули одну перемогу.

Господарі баблу – баскетболісти Київ-Баскету – краще розпочали матч і в певний момент першої чверті вони повели +10. Здавалось, боротьби в матчі не вийде і Кривбас програє шостий матч поспіль в чемпіонаті, але гравцям Сергія Корабльова вдалось перевернути гру – ще до перерви вони скоротили своє відставання до 4 очок, а на початку другої десятихвилинки навіть вийшли вперед.

Цей вдалий період надихнув криворіжців і дещо надломив киян – у середині другої чверті вже Кривбас повів +12. У гостей полетіли дальні, який вони за першу половину влучили 6 з 10, тоді як Київ-Баскет за 20 хвилин реалізував лише 1 з 11 триочкових. Плюс сказалась проблема киян цього сезону з результативністю запасних – лише 1 очко за першу половину на п’ять гравців, що виходили з лави запасних. Але навіть повернення на майданчик стартової п’ятірки спершу не давало свого результату.

Втім, коли Київ-Баскет почав високо пресингувати, включив активний захист, Кривбас "посипався", що дозволило киянам скоротити своє відставання до -2. Крапку в другій чверті поставили два реалізованих штрафних Сергєйчика – 39:43 на користь Кривбасу і інтрига на другу половину зустрічі.

Але зрозумівши тактику, яка дає результат, Київ-Баскет після великої перерви продовжив агресивно захищатись і у Кривбаса, який проводив третій матч за три дні, просто не вистачило сил. Як результат впала реалізація триочкових, збільшилась кількість втрат і фолів (Київ-Баскет за весь матч виконав 33 штрафних, реалізувавши 27, тоді як Кривбас забив 12 з 19 штрафних).

Ще в третій чверті, яку Київ-Баскет виграв 31:19, команда Володимира Холопова повернула собі впевнену перевагу, а в четвертій чверті довела матч до перемоги.

Головна заслуга в перемозі Київ-Баскета у легіонерів – Кінгсбі набрав 30 очок, Байнум 24, а Хаймон 15, до яких додав 8 підбирань. З українців відзначимо Вадима Заплотинського з 6 очками, 13 підбираннями, 4 передачами та 4 перехопленнями.

У Кривбаса найрезультативнішими стали Олександр Бречка та Євгеній Сєргєйчик з 16 та 14 очками відповідно, які реалізували по 3 дальні кидки. Загалом Кривбас реалізував 10 з 23 дальніх, тоді як у Київ-Баскета лише 2 з 21.

Кривбас залишається без перемог в сезоні після шести зіграних матчів, тоді як Київ-Баскет виграв другий з п’яти, перервавши смугу з трьох поспіль поразок. Далі Київ-Баскет зіграє у баблі у Луцьку, де зустрінеться з Запоріжжям, Будівельником та БІПОЮ, а Кривбас відправиться у Дніпро, де протистоятиме Прикарпаттю-Говерлі та Політехніці-Галичині. Ці матчі відбудуться з 31 жовтня по 3 листопада.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето-Спорт

Київ-Баскет — Кривбас 89:72 (21:17, 18:26, 31:19, 19:10)

Київ-Баскет: Хаймон 15 + 8 підбирань, Стародуб 9, Кінгсбі 30, Заплотинський 6 + 13 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплень, Байнум 24 – старт; Юрченко 2, Іванов 2, Когут 1, Ожегов 0, Фреш-Стаханов 0

Кривбас: Мартинов 11 + 7 підбирань + 5 передач – 5 втрат, Бречка 16 + 5 передач, Бондаренко 2, Тіщенко 12, Кундик 0 – старт; Сєргєйчик 14 – 4 втрати, Челован 8, Мельник 6 + 11 підбирань, Гуля 3 + 4 передачі, Гладун 0, Железняк 0