"Київ-Баскет" обіграв "Інтерхім": результати жіночої Суперліги 25 вересня

4 хвилини
402
'Київ-Баскет' обіграв 'Інтерхім': результати жіночої Суперліги 25 вересня

У жіночому чемпіонаті України з баскетболу в суботу, 25 вересня, відбувся перший матч ігрового дня. Столичний "Київ-Баскет" вдома обіграв одеський "Інтерхім" 97:73.и

До стартового поєдинку нового сезону, віцечемпіонки України підходили у статусі фавориток. Втім, виправдати це реноме на повну вже зі старту гри команді Володимира Холопова не вдалося.

Перша чверть пройшла практично у рівній боротьбі, на короткий відпочинок господарки майданчику пішли з перевагою усього в 2 очки.

У другому ігровому відрізку картина на майданчику практично не змінилася, невелика перевага була на боці киянок, які перед великим перепочинком спромоглися заволодіти гандикапом у 5 пунктів.

А вже у третій 10-ти хвилинці, бджоли зняли майже усі питання, щодо переможниць, заволодівши перевагою у +20. Не збавив обертів Київ-Баскет і у заключній чверті, у підсумку, здобувши розгромну звитягу – 97:73.

Найкращою снайперкою у складі переможниць стала легіонерка Тайлер Дір. 24-річна американська захисниця символічно записала до свого активу 24 очки.

Жіноча Суперліга, Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет – ІНТЕРХІМ-СДЮШОР ім. Літвака 97:73 (19:17, 25:22, 32:17, 21:17)

Київ-Баскет: Цюбик 7, Удоденко 14 + 8 підбирань, Дір 24 + 7 передач, Смолл 23 + 8 підбирань, Джонсон 12 + 4 підбирання – старт, Ляшко 0, Дубнюк 5, Грималюк 0, Сугак 0, Ольховик 12 + 4 підбирання, Гозалова 0.

ІНТЕРХІМ-СДЮШОР ім. Літвака: С. Колібабчук 10 + 4 підбирання, Малашенко 23 + 7 підбирань, О. Колібабчук 11 + 6 підбирань, Бабій 4 + 3 підбирання, Білоцерківська 6 – старт, Самур 0, Бондарюк 7, Бакал 2, Панькіна 0, Ткаченко 10.

Головним протистоянням першого туру, беззаперечно, вважалася гра між Прометеєм та Будівельником, яка і стала матчем-відкриття сезону. Однак, у першій очній дуелі, битви не вийшло.

У стартовій чверті дебютанту Суперліги вдавалося далеко не відпускати чинних чемпіонок України. Команда із Слобожанського виграла відрізок із 3 очковою перевагою. Однак, вже у другій 10-ти хвилинці гості повністю захопили ініціативу, збільшивши свою перевагу до + 13.

У третій чверті на майданчику точилася запекла гра, та все ж і цей ігровий відрізок, хоч і з перевагою в одне очко, залишився за Прометеєм.

Натомість заключна 10-ти хвилинка пройшла за повної диктовки підопічних Вікторії Большакової, які довели свою перевагу до 30 очок.

Фінальна сирена зафіксувала нищівну звитягу Прометея – 73:103.

Найкращою снайперкою матчу у складі переможниць стала Уляна Дацько, на її рахунку 26 очок. Натомість ще дві гравчині у складі команди із Слобожанського оформили по дабл-даблу – це Тетяна Юркевічус та Ольга Дубровіна. В активі першої 10 очок та 14 підбирань у 10 очок та 11 передач.

Жіноча Суперліга

Київ, GymMaxxArena

Будівельник-НУФВСУ – Прометей 73:103 (21:24, 12:22, 24:25, 16:32)

Будівельник: Споляр 16 + 5 передач, Рульова 19 + 12 підбирань, Гулямова 2 + 5 підбирань, Мітіна 8 + 5 передач, Кейн 22 + 8 підбирань – старт, Бабич 0, Кононученко 0, Волошина 0, Завідна 4, Гутевич 0, Рабчук 2.

Прометей: Дубровіна 10 + 11 передач, Місієнко 12 + 3 передачі, Юркевічус 10 + 14 підбирань, Холмс 19 + 12 підбирань, Бабіч 13 – старт, Дацько 26, Горобець 0, Науменко 0, Любінець 13 + 6 підбирань, Мироненко 0, Ігнатченко 0.

Ще в одному матчі суботи, Рівне поквиталося із Динамо за поразку у серії ¼ фіналу минулого сезону.

Гра розпочалася за вкрай низької результативності. За три перші хвилини командам вдалося набрати на двох лише 1 очко, яке було в активі киянок. У підсумку, саме гості забрали стартовий ігровий відрізок, повівши у рахунку + 6.

Надалі ж господаркам майданчику вдалося повністю переломити хід гри. Рівнянки впевнено виграли три наступні чверті, а з ними й матч – 71:54.

Найрезультативнішою гравчинею поєдинку стала захисниця Динамо - Кеондріа Келловей, на її рахунку 38 набраних очок.

Рівне, ДЮСШ-4

РІВНЕ-ОШВСМДинамо-НПУ 71:54 (15:21, 20:10, 16:9, 20:14)

Рівне: Кіба 12 + 5 підбирань, Спиридонова 5 + 6 підбирань, Безкоровайна 6 + 4 підбирання, Кулеша 10 + 6 підбирань, Шматова 5 + 6 передач – старт, Лапхан 0, Кучерьонок 8, Гаврильчик 17 + 8 підбирань, Павлюк 0, Шепелюк 0, Іванюк 8, Кісенко 0.

Динамо: Мікульська 6 + 9 підбирань, Бугайова 3 + 5 підбирань, Келловей 38, Фастова 3 + 3 передачі, Радіонова 4 + 5 підбирань – старт, Савчук 0, Шевченко 0, Царук 0.