Перемоги південних команд: результати Суперліги Паріматч 7 листопада

• У нинішньому сезоні в елітному дивізіоні баскетбольного чемпіонату України беруть участь 11 команд

• Ігровий тиждень (5-8 листопада) складається із 7 матчів

• У турнірній таблиці лідирує "Київ-Баскет"

Суперліга Паріматч

У суботу, 7 листопада, в чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Паріматч проходять чергові два поєдинки регулярного сезону.

У Южному місцевий "Хімік" обіграв "Черкаських Мавп" (64:61), а БК "Одеса" на домашньому майданчику була сильніша за МБК "Миколаїв" (96:84).

Контролюючи хід зустрічі в перші 20-23 хвилин, "Хімік" у третій чверті повністю пропустив момент, коли він цей самий контроль втратив. Водночас "Мавпи" включили більше обертів, почали добре оборонятися і влучили свої кидки, повідомляє ПБ.

Гості повністю зупинили напад "Хіміка" (5 очок за 8 хвилин) і не тільки відігралися за рахунком, але і вийшли вперед на 6-7 очок. Пара Кобець і Конєв набирала очки, а Ткаченко, Скапінцев і Хаджіфейзовіч забезпечили ту саму оборону.

"Хімік" прийшов у себе ближче до середини заключної чверті, вирівнявши гру за рахунок декількох влучень із периметра. Однак було ясно, що результат зустрічі все ж таки вирiшиться у кінцівці, а туди "Мавпи" заходили з перевагою в три очки.

Довести гру до перемоги гості не змогли: низка дурних втрат, а також відверте невезіння після дальнього кидка Кобця призвели до того, що "Хімік" свою перемогу вирвав. Кобець не забив той самий м'яч, южненці відповіли двома очками Вашингтона, а в останній атаці гостей пас Кобця перехопив Зотов. Данк Тайрелла Нельсона закрив гру.

"Хімік" "Черкаські Мавпи" 64:61 (18:15, 18:16, 9:18, 19:12)

Хімік: Ковляр (5 + 4 передачі), Марченко (16 + 5 підбирань), Клевзунік (2), Нельсон (13 + 9 підбирань), Вашингтон (4 + 8 підборів) - старт; Салліван (21 + 11 підборів), Зотов (3 + 6 підбирань + 3 передачі).

Мавпи: Попов (1), Кобець (18), Конєв (15 + 6 підбирань + 4 передачі), Хаджіфейзовіч (7 + 5 підборів), Скапінцев (11 + 7 підбирань) - старт; Ткаченко (4 + 11 підборів), Сергєєв (4), Дзюба (1 + 5 підбирань), Товкач

Результативна зустріч сусідів в Одесі завершилася перемогою господарів.

БК "Одеса" – МБК "Миколаїв" 96:84 (26:19, 26:29, 22:23 22:13)

Одеса: Артамонов (19 + 6 передач), Кондраков (7), Новіков (19), Давидюк (4 + 5 підборів), Браун (8 + 5 підбирань) - старт; Заєць, Найко (6), Блейлок (13), Прокопенко (4 + 5 передач + 3 перехоплення), Носков (15 + 6 підбирань).

Миколаїв: Боном (9 + 5 підбирань + 6 передач), Едж (23), Конате (2 + 4 підбирання + 4 передачі), Едріен (16 + 4 підбирання), Кушніров (15) - старт; Дубоненко (7), Заплотинська, Адедіран (12).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні чинний чемпіон "Дніпро" здобув розгромну перемогу в домашньому матчі Суперліги Паріматч 6 листопада, легко розібравшись з одним із фаворитів сезону "Прометеєм".