"Київ-Баскет" зазнав першої поразки в сезоні після 13 перемог поспіль: результати Суперліги Паріматч 8 січня

8,0 т.
Суперліга Паріматч

Столичний "Київ-Баскет" зазнав сенсаційної першої поразки в сезоні Суперліги Паріматч, програвши на своєму майданчику "Запоріжжю".

Команда Айнарса Багатскіса, вигравши до цього всі свої 13 матчів поспіль, не впоралася із суперником і поступилася – 81:87.

Господарі дуже впевнено розпочали поєдинок. Вже до середини першої чверті кияни зробили двозначною свою перевагу, пішовши у відрив на 10 очок. Однак підопічним Валерія Плеханова досить швидко вдалося повернутися у гру і до першої перерви нівелювати відставання.

Цей момент став переломним у матчі. Столична команда несподівано стала часто помилятися, потрапляючи під пресинг суперника. "Запоріжжя" скористалося своїм тиском, завершивши першу половину з показником "+4".

Велика перерва також пішла на користь гостям, які до середини третьої чверті збільшили відрив до 11 пунктів. Відмінно себе проявляв литовський форвард запоріжців Аурімас Маяускас, який в підсумку набрав 25 очок.

"Запоріжжя" обіграло "Київ-Баскет".

Перед вирішальним періодом кияни програвали в 14 очок. Господарі майданчика кинулися рятувати поєдинок і до початку шостої хвилини вдвічі скоротили відставання. Цей момент вніс деяку нервозність в дії команди Плеханова, яка у нервовій кінцівці все ж зуміла відстояти свою перемогу.

"Київ-Баскет" – "Запоріжжя" – 81:87 (21:21, 18:22, 15:25, 27:19)

"Київ-Баскет": Янг (12 + 7 передач), Коренюк (17 + 7 підбирань), Мішула (15 + 8 підбирань + 4 передачі), Близнюк (13 + 3 підбирання + 2 передачі), Джейкобсон (7 + 5 підборів + 2 передачі), Мессі (7 + 4 підбирання + 4 передачі).

"Запоріжжя": Кеффі (17 + 6 підбирань + 9 передач), Тихонов (10 + 5 підбирань), Форчун (16 + 2 підбирання + 5 передач), Маяускас (25 + 9 підбирань + 1 передача), Сизов (7 + 8 підбирань + 1 передача).

В інщій грі дня "Тернопіль" у домашньому матчі взяв реванш у "Прометея" за поразку на початку сезону.

Перші хвилини поєдинку пройшли у серйозній боротьбі, після чого команда з Кам'янського заволоділа невеликою перевагою, вирвавшись вперед на п'ять очок перед короткою перервою.

Друга десятихвилинка вийшла менш вдалою для підопічних Віталія Чернія, які показали низьку результативність і дозволили господарям не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед за підсумками першої половини.

Гойдалки на майданчику продовжилися і в третій чверті. Команди по черзі захоплювали лідерство, поки "Прометею" не вдалося видати хороший відрізок і вперше в матчі отримати двозначну перевага в рахунку.

Здавалося, що клуб із Кам'янського контролює хід вирішального відрізка зустрічі, але в середині десятихвилинки один з лідерів гостей Денис Лукашов заробив п'ятий персональний фол і залишив майданчик. Після цього "Тернопіль" зумів знайти свою гру і зробити фантастичний камбек.

"Тернопіль" – "Прометей" 98:91 (24:29, 22:15, 16:29, 36:18)

"Тернопіль": Калхун (22 + 5 підбирань + 3 передачі), Боуї (16 + 13 передачі + 5 підбирань), Кольченко (19 + 4 перехоплення), Агафонов (15), Югба (14 + 6 підбирань) – старт, Сандул (9 + 8 підбирань), Буренко (3), Тищенко (0).

"Прометей": Вон (19 – 4 втрати), Лукашов (12 + 5 передач), Стефенс (12 + 8 підбирань + 4 блок-шота), Петров (8), Липовий (5 + 7 передач + 6 підбирань) – старт , Маєрс (14 + 4 підбирання + 4 передачі), Бєліков (12 + 4 підбирання), Сидоров (9 – 5 втрат), Луценко (0).

"Хімік" обіграв "Соколів"

В свою чергу южненський "Хімік" на своєму майданчику здобув важку перемогу над "Харківськими Соколами" і піднявся на четверте місце в таблиці Суперліги Паріматч.

Перша половина поєдинку пройшла під диктовку господарів, які пішли на велику перерву з перевагою в 10 очок завдяки ефективній грі в нападі. У третій чверті ситуація на паркеті не змінилася. Підопічні Віталія Степанівського продовжували перегравати опонентів і збільшили відрив від "Соколів" ще на чотири пункти.

Господарі розслабилися перед вирішальним відрізком зустрічі і мало не втратили перемогу. Харків'яни набрали на 12 очок більше, ніж "Хімік", але все одно поступилися з мінімальним рахунком.

"Хімік""Харківські Соколи" 79:77 (25:16, 21:20, 20:16, 13:25)

"Хімік": Зотов (17 + 8 передач), Нельсон (13 + 12 підбирань + 4 передачі – 4 втрати), Войналович (13), Марченко (7), Антипов (4) – старт, Салліван (16 + 12 підбирань – 6 втрат), Рябчук (6), Мироненко (3), Козак (0).

"Харківські Соколи": Граф (23), Чумаков (14 + 7 підбирань), Шевченко (10), Мусієнко (0), Боггз (0) – старт, Місяць (17 + 4 підбирання + 2 перехоплення), Бояркін (8 – 4 втрати), Денді (5), Немцу (0), Тарасенко (0).

Турнірна таблиця Суперліги Паріматч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чинний чемпіон Суперліги "Дніпро" підписав американського баскетболіста збірної України.