"Хімік" драматично переміг в "бронзовому" фіналі ЧУ Суперліги Парі-Матч

7,6 т.
'Хімік' драматично переміг в 'бронзовому' фіналі ЧУ Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Хімік" драматично виграв у другому матчі "бронзової" серії до трьох перемог чемпіонату України в Суперлізі Парі-Матч. Підопічні Віталія Степанівської будинку в Південному лише в додатковий час обіграли МБК "Миколаїв" - 100:92.

Після впевненої перемоги в першому поєдинку "корабели" були мотивовані взяти реванш у другому. Гості перебудували захист, щільно заграли під щитами і до середини другого тайму грамотно вели гру, лідируючи в рахунку.

Але потім наставник южненців узяв тайм-аут і зміг переломити хід матчу. "Хімік" вийшов вперед і тримався в лідерах до останньої хвилини матчу, коли гравці з Миколаєва неймовірний зусиллям змогли перевести гру в овертайм.

На більше сил у баскетболістів Володимира Поляха не вистачило. Віце-чемпіон України чудово провели додаткову п'ятихвилинку, довівши зустріч до перемоги.

Третій матч серії за третє місце пройде в Миколаєві 28 квітня. Початок о 16:00.

Читайте: Фінал чемпіонату України Суперліги Парі-Матч: результати і розклад трансляцій

Нагадаємо, що раніше "Черкаські Мавпи" обіграли "Дніпро" в першому матчі фінальної серії.