Успіхи "Прометея" і "Дніпра": результати Суперліги Паріматч 13 березня

Суперліга Паріматч

У суботу, 13 березня, в чемпіонаті України з баскетболу були зіграні чергові поєдинки в Суперлізі Паріматч.

"Харківські Сокiли" в домашньому матчі поступилися "Прометею" з Кам'янського (69:94), а "Дніпро" вдома розбив "Запоріжжя" (86:69).

Єдиний вдалий відрізок господарі провели на старті матчу, вигравши першу чверть 21:10. Після провалу на старті гри Прометей прокинувся і впевнено виграв три наступні десятихвилинки. Незважаючи на те, що гості грали в обмеженому складі без Маєрса, Вона та Белікова, команда Віталія Чернія домінувала на підбираннях, тотально вигравши щит (57-32, 20-6 підбирань в атаці).

Господарі не втримали Шона Еванса, який вкотре проявив свої лідерські якості за відсутності Маєрса. При цьому гості краще рухали м’яч та провокували більше втрат у суперника. Почавши другу половину за рівного рахунку, Соколи дозволили Прометею відчути впевненість у нападі. Гості набрали 60 очок за половину — по 30 за чверть — пропустили лише 35 та за рахунок потужної та швидкої гри в нападі після великої перерви оформили переконливу перемогу — 94:69. Прометей здобув третю перемогу поспіль та четверту в останніх п’яти поєдинках.

Харківські Соколи — Прометей

Харківські Соколи — Прометей 69:94 (21:10, 13:24, 13:30, 22:30)

Соколи: Чумаков 21 + 7 підбирань, Пейдж 19, Бояркін 9, Місяць 4 + 3 передачі, Пресслі 4 — старт, Боггз 6, Мусієнко 4, Нємцу 2, Бондаренко 0, Анісімов 0

Прометей: Еванс 29 + 11 підбирань, Липовий 13 + 5 підбирань + 4 передачі, Лукашов 12, Петров 4 + 9 підбирань + 7 передач — старт, Сидоров 10 + 9 підбирань, Пирогов 3, Бринюк 1

Чемпіон України Дніпро приймав Запоріжжя в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Обидві команди підійшли до гри, маючи кадрові втрати. Гості грали без лідерів команди Аурімаса Маяускаса та Джоша Форчуна, а господарі без Анатолія Шунделя та В’ячеслава Боброва. Перша половина пройшла в рівній результативній боротьбі та завершилася за рівного рахунку – 44:44.

Дніпро, маючи глибший за суперника склад, грав більш широкою ротацією, запоріжці, в свою чергу, виграли підбирання та атакували з солідним відсотком з-за дуги. У гостей вже за першу половину 14 очок набрав Міхєєв, який реалізував 4 з 4 триочкових. Дніпряни також атакували з-за дуги з непоганим відсотком, але в той же час активніше тиснули на суперника через трисекундну.

Але в другій половині рівної боротьби вже не вийшло. Дніпро продовжував активно загравати трисекундну, де великою проблемою для гостей був Кравцов. При цьому команда Дениса Журавльова краще рухала м’яч, робила менше втрат та стабілізувала ситуацію на підбираннях.

Дніпро – Запоріжжя

У Запоріжжя на другу частину матчу банально не вистачило ресурсів. Кеффі намагався затягнути команду в четвертій чверті в напружений клатч, але аргументів у другій частині у Дніпра було об’єктивно більше. Вигравши 20-хвилинний відрізок після великої перерви 42:25, Дніпро переміг з рахунком 86:69.

Дніпро – Запоріжжя 86:69 (23:20, 21:24, 26:12, 16:13)

Дніпро: Кравцов 18 + 7 підбирань, Террелл 13 + 4 передачі, Санон 11 + 10 передач + 2 блок-шота, Тимофеєнко 7, Купер 6 + 9 передач – старт, Коломойський 12, Глєбов 9 + 4 перехоплення, Корнієнко 6, Бондарчук 4, Сорочан 0

Запоріжжя: Кеффі 18 + 9 передач, Міхєєв 16, Тихонов 13 – 3 втрати, Сізов 8, Мальчевський 3 – старт, Грицак 9 + 7 підбирань, Тітов 2, Рагімов 0, Соколенко 0, Морозов 0

Турнірне становище

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше южненський "Хімік" здобув важку перемогу над МБК "Миколаїв" в черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.