Феєрія в Харкові і шок в Дніпрі: результати Суперліги Парі-Матч 1 грудня

13,3 т.

У перший день зими, 1 грудня, відбулися два матчі чемпіонату України з баскетболу. Лідери Суперліги Парі-Матч здобули яскраві перемоги.

Спершу київський "Будівельник" впевнено обіграв "Політехнік", влаштувавши в Харкові справжню феєрію. Чемпіони жваво почали зустріч і ще до великої перерви пішли в серйозний відрив (+21 очко).

У третій чверті "Політехнік" трохи скоротив різницю в рахунку, проте в завершальній десятихвилинці кияни на класі довели матч до перемоги.

Читайте: Сенсаційний вечір в Суперлізі Парі-Матч: представлено відео кращих моментів 30 листопада

"Політехнік" - "Будівельник" 81:96 (14:26, 16:25 24:19, 27:26)

"Політехнік": Йованович (8), Козлов (7 + 6 передач), Барнс (25 + 4 передачі), Рочняк (14 + 7 підбирань + 5 передачі), Вуйович (6) - старт; Рудаков (3), Кузнецов, Тарасенко (10), Хаджішеховіч (2), Остожіч (6).

"Будівельник": Дугат (17 + 8 підбирань + 7 передач), Крутоус (10), Отверченко (21 + 5 втрат), Сандул (9 + 4 втрати), Анісімов (15) - старт; Брістол (10), Місяць (5), Зотов (2 + 5 передач), Дроздов (7).

В іншому матчі ігрового дня "Дніпро" вдома без жодних проблем обіграв "Черкаські Мавпи" - 93:60.

Перші дві чверті стали для гостей справжнім шоком. Дніпряни буквально розтрощили суперника, розриваючи черкаську оборону в кожній атаці. У підсумку на велику перерву команди пішли при неймовірному рахунку 50:15.

У третій десятихвилинці "Мавпи" нарешті дали "Дніпру" справжній бій. Однак на більше гостей не вистачило. Повернутися в гру після провального початку підопічні Максима Міхельсона не змогли.

"Дніпро" - "Черкаські Мавпи" 93:60 (19: 9, 31: 6, 24:27, 19:16)

"Дніпро": Вільховецький (12), Мішула (25 + 5 підбирань + 4 передачі), Ревзін (0 + 4 підбирання), Глєбов (6 + 7 підбирань), Тимофієнко (17 + 8 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення) - старт; Шундель (11), Закурдаев (2), Санон (11), Шевченко (4 + 8 підбирань), Мироненко (5 + 5 підборів).

"Мавпи": Беллфілд (0 + 4 підбирання + 7 передач), Кольченко (10), Конєв (8 + 10 підборів), Липовцев (2 + 4 передачі), Джефферсон (7) - старт; Кобець (5), Ткаченко (6 + 5 підборів), Бояркіна (2), Джурич (4), Девіс (13 + 14 підбирань + 5 втрат + 3 перехоплення), русла (3).

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що віце-чемпіон країни южненський "Хімік" зазнав сенсаційної поразки в Миколаєві.