Фанати заспівали "Путін – х*йло" під час матчу чемпіонату світу з баскетболу на Філіппінах. Відео

8,2 т.
Фанати заспівали 'Путін – х*йло' під час матчу чемпіонату світу з баскетболу на Філіппінах. Відео

Уболівальники збірних Латвії та Литви з баскетболу влаштували яскравий перфоманс у матчі на чемпіонаті світу, що проходив у передмісті столиці Філіппін Манілі. У той час, як їхні співвітчизники рубалися у поєдинку за 5-те місце, фанати вирішили вкотре продемонструвати солідарність із українцями.

Литовські та латвійські глядачі на радість оточуючих виконали "Путін – хуйло".

Зазначимо, що гра завершилася впевненою перемогою латвійців 98:63. Найрезультативнішим став 23-річний захисник "Басконії" Артурс Куруцс. На його рахунку 20 очок та 4 підбирання за 22 зіграні хвилини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Німеччини з баскетболу сенсаційно виборола "золото" чемпіонату світу з баскетболу. У фінальному матчі у столиці Філіппін Манілі підопічні Гордона Херберта обіграли команду Сербії 83:77.

Раніше футбольні фанати грузинського клубу "Діла" заспівали пісню "Путін - х*йло" у матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій. Епізод стався наприкінці першого тайму поєдинку проти полтавської "Ворскли".

Нагадаємо, що "Путін - х*йло" була вперше виконана 30 березня 2014 року вболівальниками українських футбольних клубів "Металіст" та "Шахтар".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!