Євробаскет-2022: чемпіон сенсаційно вилетів від кривдника українців

5,8 т.

Головний підсумок ігрового дня на Євробаскеті, що діючий чемпіон Європи Словенія не зможе захистити свій титул – команда в чвертьфіналі поступилась Польщі 87:90.

Поляки, які в попередньому раунді обіграли Україну, зі старту показали, що знають, як грати проти грізного суперника і план на гру повністю спрацював – поки словенці промахувались, поляки набирали очки і збільшували відрив.

У середині другої чверті Польща вела +23, хоча до великої перерви словенці скоротили відставання до 19 очок. На той момент Дончич вже грав з травмою.

Сенсація? Не так швидко! В третій чверті у Польщі перестало "залітати" і Словенія майже зрівняла рахунок, а на початку четвертої чверті вийшла вперед +4. Але тут вже поляки зуміли зібратись, вирівняли гру, а коли при +4 у Польщі за три хвилини до кінця Понітка пішов в прохід і заробив п’ятий фол для Дончича, їх шанси на півфінал суттєво зросли.

Без нервів не обійшлось – з -8 відставання Словенії зменшилось до -3 за 30 секунд до кінця, словенці захистились, але за майже 7 останніх секунд не зуміли організувати атаку.

Словенія – Польща 87:90 (26:29, 13:29, 24:6, 24:26)

Словенія відправляється додому, а Польща у п’ятницю, 16 вересня, зіграє у півфіналі з Францією, яка другий раз поспіль зуміла перевести гру в овертайм і виграти там. На цей раз в матчі проти Італії..

Французи почали краще, набираючи очки стабільніше та впевненіше, тому вони вели у рахунку протягом усієї першої половини.

Перелом стався наприкінці третьої чверті, коли французи почали втрачати м'яч на веденні та дозволяти опонентам набирати легкі очки, фолити та дозволяти потрапляти через себе з фолом. Італійці скористалися шансом і виграли десятихвилинку з рахунком 31:18, повернувшись у гру.

Здавалося, Італія свого не віддасть, але французи "затягли гру в кінцівку", а там лідер італійців Фонтеккіо двічі промахнувся з лінії, після чого Тома Ертель розрізав оборону суперників і зрівняв рахунок, перевівши матч у овертайм.

У додатковий час Франція спокійно довела матч до перемоги.

Франція — Італія 93:85 ОТ (27:20, 11:11, 18:31, 21:15, 16:8)

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Німеччини сенсаційно перемогла команду Греції та вийшла до півфіналу Євробаскету-2022.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!