Еліта все ближче: українці вийшли до півфіналу молодіжного Євробаскету-2023

3,8 т.

Збірна України з баскетболу здобула перемогу в матчі 1/4 фіналу молодіжного чемпіонату Європи Дивізіону В, впевнено здолавши команду Нідерландів – 67:49. Команда Дмитра Забірченка продовжує боротьбу за підвищення у класі.

Після близької та напруженої першої половини хлопці провели якісну другу половину в захисті, пропустивши лише 20 очок за 20 хвилин гри і набравши 36. Наша команда виграла боротьбу за підбирання, мала кращі кидкові показники та набрала більше очок після втрат суперника.

Найкращим у складі нашої команди став Олексанлр Кобзистий, який набрав 24 очка, 8 підбирань та 3 передачі (РЕ 25), центровий Богдан Бринюк відзначився 12 очками, 8 підбираннями та 3 передачами (РЕ 22).

У матчі 1/2 фіналу чемпіонату Європи збірна України зіграє проти Північної Македонії, яка в своєму чвертьфіналі перемогла Велику Британію (66:49).

За підсумком європейської першості в Дивізіоні В три кращих збірних турніру – фіналісти та переможець матчу за третє місце – отримують підвищення в класі та підіймаються в Дивізіон А.