Драма в Южному: результати Суперліги Парі-Матч 18 жовтня

6,3 т.

Дебютант Суперліги Парі-Матч "Київ-Баскет" не зумів обіграти "Хімік" у першому виїзному поєдинку сезону. Неймовірний матч тримав уболівальників у напрузі до останніх секунд і завершився з рахунком 89:75.

Почали матч команди рівно. "Хімік" захопив ініціативу в протистоянні, проте столичні гості далеко не відпускали свого опонента. У другій чверті "Київ-Баскет" зумів вийти вперед, змусивши наставника господарів взяти тайм-аут. Це принесло свої плоди: южненські баскетболісти не тільки повернули собі перевагу, а й відірвалися від суперника на 7 очок. Проте націлений на перемогу "Київ-Баскет" до великої перерви зумів зрівняти рахунок - 38:38.

Читайте: Україна увійшла в топ-4 Юнацької Олімпіади в баскетболі 3х3, випередивши Росію

Після перерви підопічні Євгена Мурзіна істотно додали, залишивши "Хімік" позаду на 6 очок. Однак южненські баскетболісти вкотре повернули інтригу в протистояння, обігнавши "Київ-Баскет" 61:52. Провал команди змусив наставника киян Євгена Мурзіна взяти тайм-аут. Але бажаного результату столичній команді це не принесло: перед фінальною десятихвилинкою відставання від южненців становило 9 очок.

Читайте: У Суперлізі Парі-Матч ухвалили історичне рішення

Справжній трилер очікував команди в останній чверті. "Київ-Баскет" нав'язав боротьбу бронзовому чемпіону України, скоротивши відставання до двох балів. Однак южненці на досвіді дотиснули дебютанта Суперліги Парі-Матч.

Хімік - Київ-Баскет

"Хімік" - "Київ-Баскет" 89:75 (22:19, 16:19 27:16, 24:21)

"Хімік": Рябчук (3), Едвін (19+4 перехоплення), Войналович (2), Джонс (12+4 підбирання +4 передачі), Павлов (11+7 підбирань +4 передачі) - старт; Мальчевський (21+5 підбирань), Антипов (1), Марченко (5), Сидоров (15+5 передач).

"Київ-Баскет": Горобченко (5), Луценко (2), Крутоус (13+4 втрати), Мангано (15+9 підбирань +4 передачі), Сандул - старт; Челован (9), Носков (0+5 підбирань), Петров (8+5 підбирань), Крик (17+6 підбирань +6 передач).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" і "Черкаські Мавпи" стартували в груповому раунді Кубка Європи ФІБА.