"Черкаські Мавпи" та "Дніпро" стартували у груповому раунді Кубка Європи ФІБА

9,4 т.
'Черкаські Мавпи' та 'Дніпро' стартували у груповому раунді Кубка Європи ФІБА

Українські команди стартували в груповому раунді Кубка Європи ФІБА. "Дніпро" поступився болгарському "Левскі" у Софії із рахунком 83:65, а "Черкаські Мавпи" в непростому поєдинку не зуміли переграти "Приштину" з Косово 92:82.

Початок зустрічі українські баскетболісти провалили. Косовари стрімко набирали очки і до кінця першої чверті відірвалися від підопічних Максима Міхельсона на 12 балів. "Мавпи" зуміли зібратися у другій десятихвилинці і майже зрівнялися із "Приштиною", проте господарі далеко українців не відпустили. У підсумку на велику перерву наші баскетболісти йшли з відставанням на 8 очок.

Читайте: Україна увійшла у топ-4 Юнацької Олімпіади в баскетболі 3х3, випередивши Росію

Третю чверть "Мавпи" розпочали дуже активно і стали діяти більш агресивно та впевнено. Навіть підтримка косоварских уболівальників не допомагала "Приштині" перехопити ініціативу. У підсумку після третьої 10-хвилинки відставання черкаської команди зменшилося ще на два очки.

Кінцівка поєдинку видалася дуже напруженою. Підопічні Міхельсона намагалися наблизиться до суперника, проте "Приштина" протрималася до фінального свистка.

Найрезультативнішим гравцем "Черкаських Мавп" став Брендон Янг, на рахунку якого 21 набраний бал.

Приштина — Черкаські Мавпи
Приштина - Черкаські Мавпи

"Приштина" (Косово) "Черкаські Мавпи" (Україна) 92:82 (27:15, 24:28, 19:21, 22:18)

"Приштина": Андерсон (12 + 11 передач), Беріша (26), Мейфілд (19 + 9 підбирань), Девіс (15), Букічу (15 + 5 підбирань) — старт; Крестініна (5 + 6 підбирань), Ругова, Морина.

"Мавпи": Янг (21 + 4 передачі), Кольченко (9 + 6 передач), Ткаченко (8 + 7 підбирань), Чумаков (10 + 5 підбирань + 4 втрати), Скапінцев (6 + 5 підбирань) — старт; Артамонов (4), Коуклі (16 + 7 підбирань), Отверченко (6), Руслов (2).

Інший український клуб "Дніпро" поступився болгарському "Левскі" в першому матчі групового раунду Кубка Європи ФІБА з рахунком 83:65. Поєдинок проходив у Софії на арені "Універсіада".

Почали матч команди рівно: обидва суперники по черзі виступали то лідерами, то перебували в ролі наздоганяючих. Лише під кінець першої десятихвилинки "Левскі" вдалося вийти вперед, завдяки точному триочковому кидку.

Читайте: Вихованець "Дніпра" звернувся до баскетбольної громадськості України

У другій чверті чемпіон Болгарії істотно додав, не залишивши шансів нашим баскетболістам. Неймовірна домашня підтримка на трибунах гнала команду вперед. На велику перерву "Дніпро" йшов, програючи 19 очок своєму конкуренту. За другу 10-хвилинку нашим баскетболістам вдалося набрати лише 8 балів.

Після великої перерви українці додали й навіть зуміли трохи скоротити відставання від свого суперника. Однак на кінцівку зустрічі наших хлопців не вистачило. "Левські" контролював хід поєдинку і не дозволив нашій команді повернути інтригу в протистояння.

Зазначимо, що найрезультативнішим у складі "Дніпра" став Кирил Натяжко, який приніс своїй команді 11 очок.

Левскі — Дніпро

"Левскі" (Болгарія) "Дніпро" (Україна) 83:65 (26:23, 24: 8, 17:20, 16:14)

"Левскі": Ремберт (18), Аврамов (10 + 8 підбирань + 4 передачі), Захарієв (10 + 7 підбирань), Д. Іванов (18 + 6 підбирань), К. Іванов (8 + 5 підбирань + 7 передач + 2 блок-шота) — старт; Р, Робінсон (10), Мійовіч (7 + 6 підбирань), Веліков (2)

Дніпро: Мішула (9 + 4 передачі — 5 втрат), Закурдаев (8), Ревзін (10 + 5 підбирань), Тимофієнко (3 + 8 підбирань), Кушніров (9) — старт; Шундель (5 + 4 передачі), Кожем'якін (8), Натяжко (11 + 5 підбирань), В. Прокопенко (2), Бондарчук, Сизов

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Черкаски Мавпи" пробилися у груповий раунд Кубка Європи ФІБА.