Перемога "Дніпра" і розгром у Києві: результати Суперліги Парі-Матч 13 жовтня

17,0 т.
Дніпро Черкаські Мавпи

У п'ятницю, 13 жовтня, в Суперлізі Парі-Матч відбулися три поєдинки. Центральної зустріччю ігрового дня було протистояння в Черкасах, де місцеві "Мавпи" приймали "Дніпро".

Команда Дениса Журавльова здобула впевнену перемогу на виїзді. Бронзовий призер минулого чемпіонату обіграв "Черкаські Мавпи" з рахунком 79:61.

Гості активно почали зустріч, демонструючи яскравий баскетбол на майданчику СК "Будівельник". Підопічні Журавльова ще до перерви забезпечили собі комфортну перевагу в 12 очок.

У третій чверті "Черкаські Мавпи" спробували переламати хід зустрічі, проте дніпряни не дозволили їм цього зробити. У підсумку гості виграли в кожній з чотирьох чвертей, не давши господарям навіть шансу на найменшу інтригу.

Читайте: Суперліга Парі-Матч. Чемпіон України зазнав поразки у битві лідерів

Таким чином "Дніпро" продовжив свою безпрограшну серію на старті нового сезону. В активі команди Журавльова 4 перемоги в 4 матчах.

У Києві столичний "Будівельник" каменя на каменю не залишив від "Політехніка". Після рівної першої половини "будівельники" буквально розтрощили суперника, влаштувавши харків'янам формений розгром.

Ще одна гра пройшла в Одесі. Там місцева БІПА впевнено обіграла "Запоріжжя".

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україна зробила неймовірний ривок у рейтингу Міжнародної баскетбольної федерації.