"Дніпро" вигриз перемогу у "Прометея" і повів у півфіналі Суперліги Паріматч

Суперліга Паріматч

БК "Дніпро" і БК "Прометей" видали неймовірно напружений матч у першому півфіналі Суперліги Паріматч.

Команди зустрічалися на паркеті дніпровського КСК "Шинник", а сильнішими були господарі – 72:63.

"Дніпро" вважався фаворитом зустрічі, хоча аналітики віддавали йому зовсім невелику перевагу. Команда Дмитра Болдаєва з перших хвилин захопила ініціативу, однак не могла далеко відірватися в рахунку. Максимальний відрив у першій половині становив п'ять очок.

Зі свого боку "Прометей" під керівництвом Ронена Гінзбурга вміло збивав атакувальний запал суперника. Добре себе проявляв розігруючий Ілля Сидоров, який у підсумку набрав 14 пунктів.

Друга половина гри розпочалася за рахунку 32:29 на користь господарів, але команда з Кам'янського швидко зуміла вийти вперед. Дніпряни відповіли ривком 8:0, що дозволило їм перед вирішальною 10-хвилинка мати перевагу в дев'ять пунктів завдяки результативній грі захисника Іссуфа Санона (19 очок за гру).

У Суперлізі Паріматч визначаються фіналісти.

Здобутий відрив дозволив господарям паркету досить спокійно почуватися в четвертому періоді. "Дніпро" не підпускав до себе суперника і довів гру до перемогу.

Тож, чинний чемпіон Суперліги Паріматч повів у півфінальній серії – 1:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в Суперлізі Паріматч "Київ-Баскет" зазнав сенсаційної поразки від "Запоріжжя".