"Дніпро" переміг БІПУ у Суперлізі Favbet

2,0 т.
'Дніпро' переміг БІПУ у Суперлізі Favbet

Баскетбольний клуб Дніпро здобув перемогу у своєму третьому матчі у першому баблі нового сезону чемпіонату України у Суперлізі Favbet. Команда Володимира Коваля з рахунком 79:58 перемогла БІПУ.

Відео дня

Команди провели рівну першу чверть та в цілому першу половину, але після великої перерви перевага Дніпра почала даватися взнаки. Дніпро зробив потужний ривок у третій чверті і закріпив його впевнено виграною четвертою десятихвилинкою. Дніпряни мали перевагу на підбираннях, краще рухали м’яч, результативніше грали у швидкому нападі та отримували більше очок другого шансу.

БІПА не знайшла контраргументів для суперника особливо після втрати капітана центрового Євгенія Ткаченка, який завершив гру достроково через перебір фолів.

Тож Дніпро виграв всі три матчі першого ігрового баблу сезону, БІПА завершила виїзд у Київ із однією перемогою в двох матчах.

Найкращим гравцем матчу став розігруючий Дніпра Михайло Горобченко, який, вийшовши в старті, набрав 9 очок, віддав 11 передач, зробив 6 підбирань та 3 перехоплення (РЕ 22).

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Київ, GymMaxx

БІПА — Дніпро 58:79 (20:20, 16:19, 8:18, 14:22)

БІПА: Рябчук 11 + 6 передач + 4 підбирання - 5 втрат, Ткаченко 7 + 5 підбирань, Баранов 6, Кадигроб 5 - 3 втрати, Малиновський 4 + 3 передачі - 4 втрати — старт, Шашков 17, Товкач 4, Бугорський 2, Рудик 2, Конєв 0

Дніпро: Закурдаєв 12, Загреба 11 + 5 підбирань, Горобченко 9 + 11 передач + 6 підбирань + 3 перехоплення, Бондарчук 8, Тарасенко 6 + 4 передачі — старт, Тимофеєнко 14 + 6 підбирань - 4 втрати, Дубоненко 8, Сипало 7 + 3 підбирання + 2 блок-шота - 3 втрати, Сорочан 4, Джеріхов 0

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Чи не ведіться на фейки!