"Київ-Баскет" здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА

9,7 т.
'Київ-Баскет' здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА

Українські клуби "Київ-Баскет" і "Дніпро" провели свої поєдинки у 2-му турі групового етапу Кубка Європи ФІБА.

Столичні баскетболісти на виїзді обіграли "Левскі" (83:76), а дніпряни в драматичній боротьбі поступилися в Білорусі місцевому "Цмоки-Мінськ" (101:108).

Уже в першій чверті стало ясно, що команди чекає досить рівна гра, але з невеликою перевагою киян, які одразу ж показали себе більш продуктивною командою в сформованому малюнку гри. "Київ-Баскет" якісніше грав на щитах, не допускав помилок в обороні на потоці і по-хорошому контролював гру, хоча різниця в рахунку ніколи не досягла надто високих величин на користь гостей.

Так тривало до середини третьої чверті, коли "Левскі" все ж вдалося перехопити ініціативу. Болгари знайшли розриви при переході "Київ-Баскета" з оборони в атаку, стали краще потрапляти дальні кидки, а ось у гостей, навпаки, розладналася й оборона, й атака. Апогеєм ривка болгар став їх вихід вперед під кінець третьої чверті після триочкового Петкова – 62:61 за 1:40 до кінця відрізка. Однак "Київ-Баскет" зміг не дати розвинутися цим ривкам, Шепард повернув команді лідерство, і з ним вона пішла на велику перерву.

Далі гості вже ініціативи не втрачали. Вони вистояли під натиском гостей у перші хвилини чверті, а потім включили захист із середини першої половини і змогли потихеньку вибудувати ключову перевагу. Точні кидки Едвіна і Шепарда допомогли Києву витримати лінію з 5-6 очками різниці, а вирішального удару на останніх хвилинах завдав Максим Пустозвонов, який реалізував два триочкових поспіль. Кидки капітана команди довели різницю до 10 очок, відіграти яку у Левскі просто не було різниці.

"Київ-Баскет" здобуває другу перемогу в турнірі і зміцнюється на вершині таблиці поруч із цмоки. Наступного тижня лідери групи зіграють очний матч у Києві.

Регулярний чемпіонат. Група F, 2-й тур

Левскі - Київ-Баскет 76:83 (22:25 22:24 18:14, 14:20)

Левскі: Веліков (2), Костов (25+7 підбирань), Мінчев, Чітхем (7+8 підбирань), Райт (6) - старт; Янг (19+7 передач), Петков (10), Сміт (7), Леков.

Київ-Баскет: Шепард (21), Крутоус (0+3 підбирання), Близнюк (10+7 підбирань), Пустозвонов (10+5 підбирань), Сандул – старт; Дайм (8), Петров (7+8 підбирань), Кондраков (2), Хілл (7+5 підбирань), Павлов (4), Едвін (14+6 підбирань +5 втрат).

Баскетбольний клуб "Дніпро" зазнав прикрої поразки у 2-му турі Кубка Європи ФІБА. У Білорусі підопічні Дениса Журавльова поступилися місцевому "Цмоки-Мінську" з рахунком 108:101.

Уже з перших хвилин господарі заволоділи ініціативою і легко повели в рахунку. Українці ніяк не могли налагодити комбінаторну гру в захисті, поступаючись опонентам у швидкості ухвалення рішення і точності кидків.

Друга десятихвилинка стала справжнім жахом для наших баскетболістів. Мінчани, організувавши ривок 15-3, здавалося, поховали всю інтригу в матчі. Але ситуація змiнилась після великої перерви. Гравці "Цмоки" занадто рано повірили в легку перемогу і поплатилися. "Дніпро" просто зім'яв оборону суперника і зміг перевести гру в овертайм.

На жаль, сил на більше в українців не вистачило.

Свій наступний єврокубковий поєдинок дніпряни проведуть 6 листопада проти болгарського "Лукойл-Левскі".

Регулярний чемпіонат. 2-й тур. Група F

Цмоки-Мінськ (Білорусь) - Дніпро (Україна) - 108:101 ОТ (28:17, 27:20, 21:29, 17:27, 15:8)

Цмоки-Мінськ: Мірковіч (25+8 передач – 4 втрати), Барнетт (14+5 підбирань +5 передач – 4 втрати), Лютич (3), Веремеєнко (4), Салаш (20) – старт; Лоурі (11+7 підбирань +7 передач), Тростінецький (10), Беленко (3), Абрамс (12+5 підбирань), Гаврилович (6)

Дніпро: Дугат (15+6 передач), Закурдаєв (17+5 підбирань), Глєбов (11+7 передач), Тимофієнко (16+5 підбирань), Фесенко (10) – старт; Чумаков, Шундель (7+4 передачі), Корнієнко (11+11 підбирань), Санон (6), Сизов (8).

Читайте: Перемога чемпіона і трилер в Одесі: результати Суперліги Парі-Матч 20 жовтня

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому турі українські команди "Дніпро" і "Київ-Баскет" зустрілися один з одним на паркеті столичного Палацу спорту. Господарі майданчика в дуже видовищному матчі здобули перемогу – 95:88. У свою чергу білоруси тиждень тому без проблем розібралися з "Левські" в Мінську – 81:68.