Данк українця Михайлюка увійшов до десятки найкращих моментів ігрового дня в НБА

1,4 т.
Святослав Михайлюк повис на кільці

Потужний слем-данк у виконанні українського захисника "Оклахоми-Сіті Тандер" Святослава Михайлюка в матчі проти "Фінікс Санз" (120:123) посів восьме місце в рейтингу найкращих моментів 2 травня в НБА.

На початку четвертої чверті вихованець школи "Черкаських Мавп" здійснив прохід під кільце і забив м'яч зверху через Френка Камінські.

Сумарно наш співвітчизник провів на майданчику 15 хвилин. За цей час він набрав 7 очок (2/4 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 2 підбирання та припустився 1 фолу та 2 втрат.

"Оклахома" Михайлюка зазнала 17-ї поразки у 18 останніх поєдинках і посідає 13-те місце в Західній конференції.

"Оклахома-Сіті" – "Фінікс" 120:123 (33:27, 24:37, 28:34, 35:25)

"Оклахома-Сіті": Бейзлі (19 + 9 підбирань), Маледон (18), Дорт (10), Браун (4), Покушевскі (4) – старт; Вільямс (15), Джером (15), Робі (11), Дек (11), Михайлюк (7), Бредлі (6 + 7 підбирань).

"Фінікс": Букер (32 + 6 передач), Пол (18 + 11 передач), Крейг (18 + 10 підборів), Бріджес (17), Ейтон (5 + 7 підборів) – старт; К. Джонсон (12), Шарич (8), Камінські (7), Картер (6).

Михайлюк проти "Індіани"

Нагадаємо, що Святослав розпочинав кар'єру в дитячій і юнацькій командах "Черкаських Мавп". У сезоні 2012/13 він дебютував в українській Суперлізі, взявши участь у трьох матчах сезону.

У 2013-му його вперше викликали до збірної України до 16 років, а в 2014-му Михайлюк вперше зіграв за дорослу національну команду. У 2016-му його визнали найрезультативнішим і найуспішнішим баскетболістом "молодіжки".

Михайлюк із м'ячем

Завдяки успішним виступам за "Канзас Джейхокс" в Національній асоціації студентського спорту (NCAA) його обрали під 47-м номером на драфті 2018 року. Святослав відіграв один сезон в "Лос-Анджелес Лейкерс", а потім перейшов у "Детройт Пістонс", звідки його обміняли в "Оклахому".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в нещодавньому матчі проти "Індіани Пейсерс" Михайлюк набрав 13 очок.