Збірна України з баскетболу здобула перемогу над Словаччиною

2,9 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула перемогу над Словаччиною у контрольному матчі на зборі у Португалії. Зустріч на арені у Віана-ду-Каштелу завершилась із рахунком 75:61.

Команда Айнарса Багатскіса всю першу половину гри була в ролі наздоганяючих, але далеко суперника не відпускала. На початку третьої чверті словаки вигравали максимальні +7 очок, але якраз в цей момент українці зуміли переломити хід гри на свою користь - пішли триочкові кидки (за першу половину не було жодного влучання з-за дуги), почали набирати очки Санон та Зотов. На останню перерву команди пішли за +12 для України. Цю комфортну перевагу українці зберегли до кінця зустрічі.

Відзначимо, що одразу четверо наших гравців набрали 10 і більше очок, а найрезультативнішим став Іссуф Санон з 13 очками, до яких додав 6 підбирань. У Артема Пустового 11 очок та 8 підбирань.

Ісуф Санон

Україна - Словаччина 75:61 (17:21, 13:10, 26:13, 19:17)

Україна: Зотов 10, Сидоров 10, Ткаченка 0, Петров 4, Пустовий 11+8 підбирань + 3 блок-шоти – старт; Санон 13+6 підбирань + 3 перехоплення, Лукашов 8+5 підбирань + 5 передач + 2 перехоплення, Крутоус 6, Скапінців 6, Павлов 5, Бобрів 2, Мішула 0.

Додамо, що 25 червня Україна зіграє ще один контрольний матч проти збірної Португалії. Найближча офіційна гра збірної України – домашня у відборі на ЧС-2023 проти Грузії 1 липня. Квитки на цей матч вже у продажу.