Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 виграла 3-й етап Ліги націй. Жіноча збірна друга

3,3 т.

Збірні України U-23 з баскетболу успішно провели третій етап нового сезону Ліги націй. Українські збірні у Східній європейській конференції свої матчі грають у литовському Каунасі.

Збірна України з баскетболу 3х3

Третього дня змагань обидві збірні України потрапили до груп з двох команд – дівчата на груповому етапі ефектно здолали Латвію 22:16, а хлопці у непростому поєдинку другий день поспіль обіграли Польщу 22:20 .

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3

Таким чином, обидві наші команди виграли свої групи та потрапили у фінал третього етапу.

Якщо жіноча збірна України поступилася Литві 13:21 та стала другою на етапі, хлопці у яскравому матчі перемогли Латвію 21:20 та стали переможцями етапу.

Наступні етапи Ліги націй для наших збірних пройдуть у Каунасі з 26 до 28 липня. У фінал Ліги націй, що пройде 14-16 вересня у румунській Констанці, вийде переможець конференції за підсумками шести етапів.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3

Як повідомляв OBOZREVATEL, ФБУ відкрила благодійний рахунок для підтримки збірних команд України з баскетболу, які влітку візьмуть участь у змаганнях. Навіть ваше невелике пожертвування у розмірі вартості чашки кави стане важливим внеском у виставу української збірної на міжнародній арені.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!