Українські клуби вийшли у фінал кваліфікації Кубка Європи ФІБА

10,5 т.

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" вийшов у вирішальний раунд кваліфікації Кубка Європи ФІБА. Підопічні Максима Міхельсона за путівку в фінал відбору розібралися із чемпіоном Норвегії — "Конгсберг Майнерс" (101:90).

Після розгромної перемоги у гостях тиждень тому (+20), баскетболісти із Черкас не форсували ситуацію у домашній грі. Господарі намагалися грати від оборони і тримати комфортну різницю в рахунку.

Кубок Європи ФІБА

Норвежці мали декілька моментів, щоб піти у відрив, але щільний захист черкащан нівелював ці спроби. У третій і четвертій чвертях перевага української команди була значною.

У другому раунді кваліфікації за право брати участь у груповому турнірі найпрестижнішого єврокубку "Мавпи" зіграють із кіпрським "Керавносом" (3/10 жовтня).

Читайте: "Черкаські Мавпи" поповнилися кращим данкером країни

Другий український клуб, "Дніпро", зміг зробити диво і відіграти 9-очкову гостьову поразку від грецького "Лавріо". Гравці Дениса Журавльова із перших хвилин захопили ініціативу, лідирували більшу частину ігрового часу, і вже в третій чверті досягли потрібного результату — 76:58.

Найбільший внесок у перемогу вніс розігруючий "біло-синіх" Олександр Мішула. На рахунку 26-річного захисника 21 очко, проте Саша до кінця дограти зустріч не зміг. На останніх секундах суперник розбив йому обличчя, змусивши покинути майданчик у супроводі медиків.

Нагадаємо, що в суботу, 29 вересня, між "Черкаськими Мавпами" та "Дніпром" відбудеться матч-відповідь за Суперкубок України. Перший матч завершився з рахунком 101:76 на користь дніпрян.